J. Grealishas: „Tikiuosi sekti P. Gascoigne'o ir W. Rooney pėdsakais.“ © Sportimage/PA Images nuotr.

25-erių Jackas Grealishas vakar gavo savo pirmąjį startą Europos čempionate atstovaujant Anglijos rinktinę ir tikrai Anglijos fanų nenuvylė. 

Vakar „Aston Villa“ lyderis tikrai buvo ryškus, o ir atliko rezultatyvų perdavimą po kurio krito vienintelis mačo įvartis, kurį pelnė Raheemas Sterlingas. 

Vakar po mačo J. Grealishas buvo paklaustas ar šis čempionatas daug prisidės prie jo, kaip žaidėjo, ateities, vystymosi, anglas atsakė: „Žinoma. Aš jau esu kalbėjęs ant kiek didelės reikšmės tokie turnyrai yra žaidėjo karjeroje.

Jeigu pasižiūrėjus į Gazza(Paul Gascoigne) 1990 metais Italijoje, tai buvo pirmas kartas, kai.. na, aišku, jis buvo žinomas ir iki tol, bet manau, kad visi jį geriausiai prisimena iš to turnyro. 

Tuomet pasižiūri į 2004 metų Europos čempionatą, į Wayne'ą Rooney – tuomet jis jau visiems pranešė, jog jis bus vienas iš geriausių pasaulio žaidėjų. 

Tikiuosi sekti jų pėdsakais ir viliuos, jog tai ir padarysiu, jeigu gausiu dar šansų pasirodyti šiame Europos čempionate“, - taip kalbėjo J. Grealishas. 

Straipsnio įvertinimas: 3 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos