J. Kloppas atskleidė, kad COVID-19 protrūkis neleido tinkamai pasiruošti mačui su "Atletico"

"Liverpool" prieš pat koronaviruso protrūkį Europoje spėjo sužaisti UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio atsakomąsias rungtynes, kuriose po pratęsimo turėjo pripažinti Madrido "Atletico" pranašumą ir pasitraukė iš turnyro.

Likus kelioms dienoms iki šių rungtynių Ispanijoje koronavirusas jau privertė uždaryti visas mokymo įstaigas, tačiau mačas Londone vis tiek įvyko ir į jį buvo įleidžiami žiūrovai.

"Liverpool" strategas Jurgenas Kloppas pripažino, kad situacija pasaulyje, susidariusi dėl COVID-19, padarė neigiamą įtaką komandos pasiruošimui šioms svarbioms rungtynėms.

"Praėjo vos dvi savaitės, tačiau atrodo, kad su "Atletico" žaidėme labai seniai.

Tuo metu mes jau žinojome apie pasaulyje plintantį koronavirusą, tačiau Anglijoje situacija nebuvo rimta, todėl per daug apie tai ir negalvojome.

Šeštadienį mes nugalėjome "Bournemouth", o "Manchester City" sekmadienį patyrė pralaimėjimą, todėl buvo aišku, kad iki "Premier" lygos trofėjaus mums liko dvi pergalės.

Tačiau pirmadienį situacija Ispanijoje itin pablogėjo ir visos mokyklos bei universitetai buvo uždaryti, todėl ruožtis rungtynėms su Madrido ekipa buvo ganėtinai keista.

Man dažniausiai nebūna sunku atsiriboti nuo pašalinių veiksnių, tačiau šis atvejis buvo išskirtinis", - duodamas interviu internetinei klubo svetainei sakė J. Kloppas.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...