J. Lingardas liko nusivylęs „Manchester United“ veiksmais © JumpStory nuotr.

Mažai minučių „Manchester United“ komandoje žaidžiantis Jesse Lingardas akivaizdžiai nori išvykti iš komandos, tačiau tai padaryti yra nelengva. 

Vakar „Sky Sports“ pranešė, jog J. Lingardas į „Newcastle United“ komandą nesikels. Puolėjas domina taip pat „Tottenham“ ir „West Ham United“ ekipas, tačiau „raudonieji velniai“ atsisako pradėti derybas su vienais iš savo pagrindinių konkurentų. 

ESPN žurnalistas Robas Dawsonas praneša, jog J. Lingardas lieka nusivylęs tokiais „Manchester United“ veiksmais, neparduoti ar išnuomoti jo į šias komandas, vien dėl fakto, jog tai yra vieni iš pagrindinių konkurentų šiame sezone dėl vietos pirmajame ketverte. 

Tuo tarpu, „Newcastle“ klubo „Man Utd“ prašė mokėti visą 29-erių puolėjo algą, taip pat sumokėti 2,5 milijono svarų už nuomą ir 12 milijonų, jeigu „šarkos“ išliks „Premier“ lygoje, prideda R. Dawsonas. 

Po šio sezono J. Lingardas galės palikti „Man Utd“ komandą, kadangi taps laisvuoju agentu. Tačiau anglas jau sausį norėtų išvykti iš komandos, kurioje labiau tik šildo atsarginių suoliuką.