J. Martinsas debiutavo pergalingai, „Panevėžys“ pakilo iš dugno © fkpanevezys.lt nuotr.

Šiandien FK „Panevėžys“ Lietuvos A lygos čempionato devintojo turo rungtynes namuose žaidė su Vilniaus „Riteriais“. Šį susitikimą panevėžiečiai laimėjo rezultatu 2:1 (1:0).

Susitikimą „Panevėžio“ futbolininkai pradėjo ryžtingai nusiteikę. Per pirmąsias 12 žaidimo minučių šeimininkai kėlė tris kampinius prie svečių vartų, bet vilniečiai sėkmingai apsigynė.

13-ąją mačo minutę kilo rimta grėsmė prie „Riterių“ vartų. Gavęs gerą perdavimą iš komandos draugo į vilniečių baudos aikštelę išsiveržė Ignas Kružikas, bet „Panevėžio“ puolėjo stipriai smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia svečių vartų virpsto.

18-ąją susitikimo minutę pavojingai iš toli šovė vilniečių komandos žaidėjas, bet patikimai sužaidęs Rafaelis Broetto nukreipė kamuolį į kampinį.

22-ąją susitikimo minutę panevėžiečiams pavyko pelnyti įvartį. Greitas šeimininkų išpuolis po Kotaro Amemiyos perdavimo baigėsi Tautvydo Eliošiaus įvarčiu.

41-ąją rungtynių minutę Edenilsonas Bergonsi puikiai perėmė kamuolį iš varžovo, atliko perdavimą Pauliui Janušauskui, bet vienas prieš varžovų vartininką Tadą Simaitį atsidūręs panevėžietis nesugebėjo jo įveikti.

Poilsio komandos išėjo „Panevėžio“ komandai pirmaujant rezultatu 1:0.

Po pertraukos gana greitai šeimininkai įgijo dviejų įvarčių persvarą. Po dar vieno K. Amemiyos perdavimo pirmu įvarčius A lygoje pasižymėjo I. Kružikas.

64-ąją susitikimo minutę panevėžiečiai liko mažumoje. Už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas Hugo Figueredo.

Likę mažumoje panevėžiečiai buvo priversti daugiau dėmesio skirti savo vartų saugumui.

76-ąją minutę už pražangą baudos aikštelėje buvo paskirtas 11 metrų baudinys į „Panevėžio“ vartus. Nors R. Broetto lietė kamuolį, bet stipriu smūgiu Donatas Kazlauskas sugebėjo pelnyti įvartį.

Sušvelninę rezultatą „Riterių“ futbolininkai ir toliau žaidė aktyviai ir stengėsi išlyginti rezultatą.

Per likusį laiką rezultatas nepasikeitė. „Panevėžys“ laimėjo rungtynes rezultatu 2:1 ir iškovojo antrąją pergalę šių A lygos sezone. Po šios pergalės panevėžiečiai turnyro lentelėje pralenkė vilniečius ir pakilo į penktąją vietą.