J. Mourinho: Depay'us nori išvykti

"Manchester United" treneris Jose Mourinho atskleidė, jog krašto puolėjas Memphis Depay'us nerungtyniauja dėl to, kad nori palikti ekipą.

Nepaisant brangiai atsiėjusio perėjimo 2015-ųjų vasarą, olandas šį sezoną "Premier" lygoje iš viso sužaidė vos 20 minučių.

Nenuostabu, jog įtakos komandos rezultatams jis neturėjo, o paskutinįkart aikštėje 22-ejų metų futbolininką buvo galima išvysti dar lapkričio mėnesį.

"Jis nežaidė praėjusį sezoną. Nėra taip, kad jis praėjusį sezoną būtų žaidęs fenomenaliai, o šį sezoną nerungtyniautų visai. Situacija ne tokia", - kalbėjo Mourinho.

"Turiu pasakyti, kad pastaruosius kelis mėnesius mano sprendimai Memphio atžvilgiu buvo nulemti nuojautos ir informacijos, jog sausį jis norėtų išvykti, o mes sulauksime realaus pasiūlymo, kurį galėtume priimti. Tai be jokios abejonės daro man įtaką."

"Jeigu aš žinau, jeigu turiu nuojautą, kad žaidėjas išvyks, jeigu turiu suteikti šansą kitiems futbolininkams, tuomet renkuosi Lingardą, Mkhitaryaną, Martialį - žaidėjus, kurie 100 procentų žinau, jog liks. Tai yra pozicija, kurioje turime daugiau pasirinkimų."

Straipsnio įvertinimas: 1 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos