J. Mourinho paaiškino, kodėl M. Depay'ui nenusisekė karjera Mančesteryje

Jose Mourinho mano, kad Memphis Depay'us nepasiekė gerų rezultatų "Manchester United" ekipoje dėl per mažai universalumo.

Memphis, kuris buvo nupirktas, kad sustiprintų kairįjį Mančesterio ekipos kraštą, buvo pirmasis pirkinys 2015-aisiais, bet tą patį sezoną Anthony Martialis puikiai perėjo į krašto puolėjo poziciją, taip nustumdamas olandą ant suolo.

"Jei aš turėčiau įvardinti vieną priežastį, sakyčiau, kad jis yra vienos pozicijos žaidėjas - tos pozicijos, kuri pas mus perpildyta", - po Memphio išėjimo iš ekipos kalbėjo portugalas.

J. Mourinho atskleidė, kad per šešis mėnėsius, kuriuos jie praleido kartu Mančesteryje, pastebėjo žaidėjo profesionalumą: "Man sunku atsakyti, kodėl jam nesisekė. Jis buvo puikus profesionalas, jei kas nors mano, kad jis nedirbo todėl jam nesisekė, tai yra nesąmonė. Jei kas nors jį nufotografuoja nuostabioje mašinoje arba apsirengus keistais rūbais, tai nereiškia, kad jis nesistengė ir nedirbo. Tas vaikis nusipelno pagarbos, negaliu pasakyti blogų dalykų apie jį."

Straipsnio įvertinimas: 9 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos