J. Mourinho po pergalės prieš „Everton“ džiaugėsi dėl H. Lloriso ir Sono konflikto © „Reuters“ nuotr.

Londono „Tottenham“ pirmadienį minimaliu rezultatu 1:0 palaužė „Everton“ ekipą, tačiau po rungtynių labiausiai buvo aptarinėjamas momentas, nutikęs iškart po pirmojo kėlinio.

Nuaidėjus teisėjo švilpukui „pentinų“ vartininkas Hugo Llorisas apsistumdė su savo komandos draugu Heung-min Sonu. Tiesa, po rungtynių abu futbolininkai apsikabino, taip tarsi parodydami, kad nieko rimto neįvyko.

Kiek netikėtai į šį epizodą sureagavo „Tottenham“ strategas Jose Mourinho, kuris džiaugėsi tokiu savo auklėtinių elgesiu.

„Tai buvo gražus epizodas. Turbūt, kad tokį žaidėjų ginčą iššaukė mūsų vykdomi susitikimai. Jei norite ieškoti kaltų, tai už tai atsakingas esu aš. Išsakiau nemažai kritikos savo žaidėjams, nes jie, mano nuomone, nėra pakankamai kritiški sau ir komandos draugams.

Prašiau jų, kad iš savęs ir kitų reikalautų daugiau. Noriu, kad mano žaidėjai spaustų vienas kitą ir dėl komandos atiduotų viską.

Po pirmojo kėlinio komandos kapitonas manė, kad Sonas tam tikrose situacijose galėjo padaryti daugiau.

Llorisas ir Sonas apsikeitė keliais negražiais žodžiais, galbūt, ir šiek tiek apsistumdė. Tai yra labai svarbu, nes norint tobulėti, žaidėjai turi reikalauti daugiau vienas iš kito.

Likau labai patenkintas šiuo epizodu. Pertraukos metu žaidėjams pasakiau, kad matydamas tokią reakciją aš suprantu, jog kartu kovosite iki pat pabaigos“, – po mačo kalbėjo J. Mourinho.