J. Mourinho po pralaimėjimo Šiaurės Londono derbyje turėjo klausimų mačo teisėjui © AFP nuotr.

„Tottenham“ ekipa sekmadienį principiniame Šiaurės Londono derbyje turėjo pripažinti „Arsenal“ pranašumą.

„Kanonierių“ pergalę lėmė antrajame kėlinyje Alexandre'o Lacazette'o realizuotas 11 metrų baudinys.

Po mačo dėl paskirto baudinio į „pentinų“ vartus buvo itin nepatenkintas Jose Mourinho, kuris norėjo, kad teisėjai paaiškintų savo sprendimą.

„Teisėjai neduoda interviu po rungtynių? Labai gaila“, – ironiškai „Sky Sports“ eteryje kalbėjo J. Mourinho.

„Pirmajame kėlinyje žaidėme labai blogai ir rezultatas 1:1 tikrai neatspindėjo įvykių aikštėje. Atrodėme išties prastai.

Antrajame kėlinyje galėjome tik gerinti savo žaidimą. Būtent tai ir padarėme. Bet tuomet atsirado klausimas, į kurį atsakymo gauti neįmanoma, nes tai turėtų padaryti teisėjas Michaelis Oliveris. Galbūt tai padaryti galėtų ir Paulas Tierney, dirbęs VAR kambaryje. Kalbu, žinoma, apie paskirtą 11 metrų baudinį.

Mes kontroliavome žaidimą antroje mačo dalyje. Atlikome keletą keitimų ir bandėme laimėti, tačiau tuomet teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, o vėliau dar pašalino iš aikštės ir Eriką Lamelą.

Realiu metu baudinio epizodą mačiau iš maždaug 40-50 metrų atstumo. Sutinku, kad teisėjams kartais tenka priimti labai sunkius sprendimus. Iš pradžių aš net nesiginčyjau, tačiau viskas buvo kur kas aiškiau, kai pažiūrėjau pakartojimą savo planšetiniame kompiuteryje.

Jei kažkas man norėtų prieštarauti, tai turbūt tik didžiausi „Arsenal“ fanai, kasmet perkantys abonimentus. Kitu atveju aš visiškai nesuprantu žmonių, kurie toje situacijoje mato baudinį“, – pridėjo portugalas.