J. Mourinho po pralaimėjimo Zagrebe gyrė varžovus ir liko nusivylęs savo auklėtinių požiūriu © „Reuters“ nuotr.

Londono „Tottenham“ ketvirtadienį gėdingai pasitraukė iš UEFA Europos lygos turnyro.

Jose Mourinho auklėtiniai išvykoje po pratęsimo nusileido Zagrebo „Dinamo“ ekipai ir net po pergalės pirmosiose rungtynėse rezultatu 2:0 turėjo pasitraukti iš kovos dėl trofėjaus.

Po mačo Kroatijoje „Tottenham“ strategas negailėjo gražių žodžių varžovams bei suabejojo savo auklėtinių požiūriu į rungtynes.

„Jei pamirštume paskutines pratęsimo minutes, kur mes bandėme iš esmės pakeisti situaciją, pagrindinio laiko metu ir pratęsimo pirmoje pusėje aikštėje viena komanda buvo nusprendusi atiduoti viską dėl pergalės.

„Dinamo“ aikštėje paliko daug prakaito, energijos ir net kraujo. Galų gale išvydome ir džiaugsmo ašaras. Varžovai buvo labai atsidavę. Man belieka juos pagirti“, – bendraudamas su „BT Sport“ kalbėjo J. Mourinho.

„Kitoje pusėje buvo mano komanda. Pakartosiu – mano komanda. Tiesą sakant, neatrodė, kad mano žaidėjai žaistų labai svarbias rungtynes. Galbūt, kažkuriems žaidėjams tai nebuvo svarbios rungtynės, bet man jos buvo būtent tokios.

Gerbiant mano karjerą ir darbą, visos rungtynes yra be galo svarbios. Reikia suprasti, kad visiems fanams, stebintiems mus iš namų, visos rungtynės yra svarbios. Mūsų požiūris privalo pasikeisti.

Sakyti, kad esu liūdnas, būtų per švelnu. Jaučiu kur kas daugiau, nei tik liūdesį. Aš ką tik išėjau iš „Dinamo“ rūbinės, kurioje pasveikinau varžovų komandą. Man labai skaudu, kad laimėjo ne mano komanda“, – pridėjo portugalas.

Šis pralaimėjimas reiškia, kad į kito sezono Čempionų lygą „pentinai“ gali patekti nebent prasibrovę į pirmąjį „Premier“ lygos ketvertą.