J. Vardy vedama „Leicester“ ekipa užtikrintai įveikė „Man City“ © „Reuters“ nuotr.

Sekmadienio vakarą „Leicester City“ ekipa trečiojo „Premier“ lygos turo rungtynėse išvykoje kiek netikėtai lengvai rezultatu 5:2 įveikė „Manchester City“ futbolininkus.

„Miestiečiams“ rungtynės prasidėjo itin sėkmingai ir jau 4-ąją minutę Riyadas Mahrezas išvedė šeimininkus į priekį.

Lesterio klubas rezultatą išlygino kėliniui artėjant prie pabaigos – 37-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Jamie Vardy.

Antrajame kėlinyje svečiai ėmė dominuoti. 54-ąją minutę savo komandą į priekį išvedė tas pats J. Vardy, kuris dar po keturių minučių realizavo dar vieną 11 metrų baudinį ir užbaigė savo „hat-tricką“.

„City“ košmarą 77-ąją minutę pratęsė po keitimo aikštėje pasirodęs Jamesas Maddisonas, kuris nuostabiu smūgiu pelnė ketvirtąjį savo komandos įvartį.

Nathanas Ake 84-ąją įvarčiu dar atgaivino „Man City“ fanų viltį, tačiau 88-ąją minutę į šeimininkų vartus buvo skirtas dar vienas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Youri Tielemansas.

„Leicester“ po šios pergalės įsitaisė pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

• Dipsiukas (IP: b12fa10dd)

Nu įdomu ar Guardiola nebus Arabų oligarchų išpendzitas lauk anksčiau laiko ir net nespės visų naujų pirkinių išbandyt savo sistemose 😀

• 25
  • AŠAudrius

Vau. Isties Lapes zaide gera, grazu futbola. MC ginyboje tai visiska katastrofa, 3 pendeliai, cia jau yra kosmosas. Maddisono golas tai 10 balu !

• D.

Sezono pradžia. Aišku džiūgu, dėl Lesterio pergalės, bet praeitais metais jie dar po daugiau nei 20 gerų turų buvo antri, po Livio, o užbaigė žemiau ketvertuko ribos. Everton'as irgi gerai pradėjo, bet užbaigė dar žemiau. Ta prasme po naujų metų gal darom kažkokias išvadas? Nes atrodo vienas pralaimėjimas ir visi sumaišomi su žemėmis, o jei pergalė - visi DIEVAI 😀