J. Vardy vedama „Leicester“ ekipa užtikrintai įveikė „Man City“ © „Reuters“ nuotr.

Sekmadienio vakarą „Leicester City“ ekipa trečiojo „Premier“ lygos turo rungtynėse išvykoje kiek netikėtai lengvai rezultatu 5:2 įveikė „Manchester City“ futbolininkus.

„Miestiečiams“ rungtynės prasidėjo itin sėkmingai ir jau 4-ąją minutę Riyadas Mahrezas išvedė šeimininkus į priekį.

Lesterio klubas rezultatą išlygino kėliniui artėjant prie pabaigos – 37-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Jamie Vardy.

Antrajame kėlinyje svečiai ėmė dominuoti. 54-ąją minutę savo komandą į priekį išvedė tas pats J. Vardy, kuris dar po keturių minučių realizavo dar vieną 11 metrų baudinį ir užbaigė savo „hat-tricką“.

„City“ košmarą 77-ąją minutę pratęsė po keitimo aikštėje pasirodęs Jamesas Maddisonas, kuris nuostabiu smūgiu pelnė ketvirtąjį savo komandos įvartį.

Nathanas Ake 84-ąją įvarčiu dar atgaivino „Man City“ fanų viltį, tačiau 88-ąją minutę į šeimininkų vartus buvo skirtas dar vienas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Youri Tielemansas.

„Leicester“ po šios pergalės įsitaisė pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

„West Ham United“ 4:0 „Wolves“