J.A.Pizzi: VAR sistema kėlė žaidėjams stresą

Konfederacijų taurės turnyrą Čilės rinktinė pradėjo nelengva pergale prieš Kamerūno vienuolikę.

Pietų Amerikos čempionai dar pirmajame kėlinyje buvo pelnę įvartį, tačiau po video peržiūros rungtynių arbitras nusprendė jo neįskaityti.

Tiesa, mačo pabaigoje čiliečiai sulaukė kompensacijos - nors šoninis teisėjas užfiksavo nuošalę, tačiau VAR sistemos pagalba pietų amerikiečiams buvo įrašytas antras įvartis.

Būtent ši naujovė tapo pagrindine po mačo vykusios spaudos konferencijos tema.

Čilės treneris Juanas Antonio Pizzi kalbėjo:

"Manau, kad šiai sistemai reikia laiko. Jei esu teisus, kol kas vyksta tik bandymai ir todėl sunku, nes dalyvaujame kitoje futbolo sistemoje.

Jau pirmojo kėlinio pabaigoje galėjome pirmauti 1-0, tačiau ir vėliau rezultatas buvo lygus, todėl žaidėjai buvo nusivylę.

Tiesa, kad tai sukėlė stresą, bet vien todėl, kad esame nepripratę. Turime palaukti ir matysime, kaip viskas vystysis.

Žinoma, tai galbūt turėjo įtakos ir mūsų žaidimui antrajame kėlinyje. Pagrindinis dalykas išlieka žaidėjų jausmai mačo metu. Net jei priimamas teisingas sprendimas, tai turi įtakos futbolininkams", - kalbėjo Pizzi.

A.Vidalis šnekėjo: "Iš pradžių buvo nelengva pripažinti, tačiau tai sąžininga ir bus naudinga ateityje."