Jaunasis prancūzas lieka "Sochaux" © Eurofootball.lt
Jaunasis "%c00065" talentas Jeremy Menezas (Jeremy Menez) atmetė "%c00040" ir "%c00041" pasiūlymus.

Manchesterio ir Londono klubai jau kuris laikas buvo siejami su 16-os metų prancūzu bei stebėjo jo žaidimą keliose rungtynėse.

"Man Utd" treneris Seras Alexas Fergusonas (Sir Alex Ferguson) taip pat prisipažino, jog jo klubas aktyviai domėjosi Menezu, o jis pats netgi buvo nuvykęs pasikalbėti su žaidėjo tėvais.

Menezas yra laikomas bene talentingiausiu jaunuoju Prancūzijos futbolininku ir "Sochaux" žūt būt stengsis išlaikyti jį savo komandoje.

"Sochaux" klubo prezidentas Jeanas-Claude'as Plessis (Jean-Claude Plessis) taip pat pareiškė, jog už jokius pinigus neparduos šio žaidėjo.

"Mes nė už ką neparduosime Menezo. Aš nesu vienas iš tų, kurie ugdo jaunus žaidėjus vien tik tam, kad juos parduoti. Pardavęs jį Manchesterio ekipai, kartu su juo aš parduočiau ir savo sielą." kalbėjo Plessis.

"Jeremy davė man žodį, aš susitariau su jo tėvu, tad nebeliko jokių kliūčių. Antradienį mes vyksime į Paryžių, kur sutvarkysime visus reikiamus dokumentus."

Jaunasis prancūzas, kaip teigiama, susiejo savo ateitį su klubu trejiems metams.

"Jam buvo pasiūlytas trejų metų kontraktas, kuris leis jam tapti jauniausiu profesionaliu futbolininku Prancūzijoje." rašė oficiali klubo interneto svetainė.

"Tiek pats žaidėjas, tiek jo tėvai jau sutiko su kontrakto sąlygomis ir priėmė galbūt svarbiausią sprendimą paauglio karjeroje."

"Nepaisant labai didelio susidomėjimo šiuo futbolininku, "Sochaux" tikrai nesiruošia niekam jo parduoti."

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė