JAV rinktinė dramatiškai iškovojo pirmąją vietą C grupėje © Eurofootball.lt
Jungtinių Amerikos Valstijų futbolininkai paskutinėmis rungtynių minutėmis pelnė pergalingą įvartį ir įveikę Alžyro nacionalinę rinktinę minimaliu rezultatu 1-0 užėmė pirmąją vietą C grupėje.

Žinodamos Anglijos - Slovėnijos dvikovos eigą komandos daugiausiai dėmesio skyrė puolimui, tačiau futbolininkams sunkiai sekėsi realizuoti susikurtas progas.

Pirmieji šansą pasižymėti turėjo alžyriečiai - jau 6 minutę puolėjo Rafiko Djebbouro smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų skersinį.

Kėlinio viduryje po fantastiškos atakos Clintas Dempsey išvedė "žvaigždžių ir juostų" rinktinę į priekį, tačiau šoninis arbitras įvarčio neįskaitė dėl nuošalės, nors epizodo pakartojimo metu buvo galima įsitikinti, kad amerikietis sužaidė pagal taisykles.

35 minutę po Landono Donovano perdavimo Dempsey bandymą sustabdė vartininkas Raisas M'Bohli, o jau po minutės puikios progos neišnaudojo virš vartų smūgiavęs "jankių" puolėjas Jozy Altidore.

Pavojingas kontratakas rengę Bobo Bradley auklėtiniai turėjo griebtis už galvos dar kartą 56 minutę, nes vienas prieš M'Bohli iššokęs Dempsey iš pradžių smūgiavo į virpstą, o antrojo mėginimo metu nepataikė į tuščius vartus.

Vis dėlto jau per teisėjo pridėtą laiką neužtikrintai sužaidus vartų sargui pirmas prie kamuolio suskubo Donovanas ir iš artimos distancijos pelnė pergalingą įvartį.

Rungtynių pabaigoje nervų neišlaikęs alžyrietis Antheras Yahia už antrąją geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės.

JAV 1 - 0 Alžyras
90' [1 - 0] Landon Donovan

90' iš aikštės pašalintas Anther Yahia (Alžyras)