Jėgų pasitikrinimas: portugalai ir ispanai išsiskyrė taikiai, turkai ir vokiečiai surengė įvarčių fiestą © AP nuotr.

Trečiadienį Europos stadionuose sužaista daug intriguojančių draugiškų rungtynių.

Daug dėmesio sulaukė akistata Lisabonoje, kur vietos Portugalijos rinktinė priėmė ispanus. Dvikova baigėsi be įvarčių – 0:0.

Portugalai net dukart drebino varžovų vartų konstrukciją, ispanai taip pat susikūrė savo progų.

Šešių įvarčių fiesta užfiksuota Kelne. Vokietijos ir Turkijos rinktinių dvikova baigėsi lygiosiomis 3:3 – net triskart rezultatą lygino turkai.

Vokiečių gretose pasižymėjo Julianas Draxleris, Florianas Neuhausas ir Gianis-Luca Waldschmidtas. Turkijos komandoje trečiąjį įvartį 94-ąją minutę įmušė Kenanas Karamnas.

Pralaimėjimą patyrė Nyderlandų futbolininkai, kurie savo stadione priėmė Meksikos rinktinę. Raulio Jimenezo įvartis antrajame kėlinyje nulėmė rungtynių baigtį – 1:0.

Italija 6:0 Moldova

Austrija 2:1 Graikija

Lenkija 5:1 Suomija

Šveicarija 1:2 Kroatija