J.Kloppas: pelnytai pralaimėjome, tačiau tai dar ne pabaiga

Jurgenas Kloppas pripažino „Juventus“ pranašumą pirmose UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse Turine, tačiau tiki savo komandos šansais atsirevanšuoti savo aikštėje.

Patyrusio stratego vadovaujama Dortmundo „Borussia“ vienuolikė nusileido italams rezultatu 1-2. Vokiečių gretose pasižymėjo Marco Reusas, o aikštės šeimininkų komandoje įvarčius pelnė Carlosas Tevezas ir Alvaro Morata.

„Netiesa, kad antrajame kėlinyje nesmūgiavome į varžovų vartus, tačiau iki pertraukos žaidėme išties geriau, – po rungtynių kalbėjo vokiečių ekipos strategas. – Mūsų žaidimo plano esmė buvo spaudimas ir akyla atakas pradedančių Chiellini bei Bonucci priežiūra“.

„Leidome varžovamas įmušti du paprastus įvarčius, kas visuomet apsunkina bet kokias rungtynes. Pirmajame kėlinyje nepelnytai pralaiminėjome, tačiau po pertraukos „Juvė“ įrodė, kad buvo verta pergalės, tačiau tai dar ne pabaiga. Pažiūrėsime, kas Dortmunde švęs pergalę“.

„Manau, kad savo aikštėje galime žaisti geriau. Laukia dar vienas mačas su „Juve“. Nieko keisto, jeigu tokiai komandai pralaimi vieną iš dviejų mačų. Pabandysime atsirevanšuoti antrose rungtynėse“, – teigė J. Kloppas.

Atsakomasis mačas Dortmunde bus žaidžiamas kovo 18 d. 21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku.

juventus.lt

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...