J.Kloppo sugrįžimas: "Liverpool" išvykoje atsilaikė prieš "Borussia" (FOTO, VIDEO)

Jurgenas Kloppas grįžo į Dortmundą, kur iškovojo skambiausias karjeros pergales.

"Liverpool" klubo strategui pavyko sudėlioti taktiką ir jo auklėtiniams pasisekė pasiekti tinkamą rezultatą prieš Europos lygos ketvirtfinalio rungtynių favoritus.

Anglai pelnė svarbų įvartį išvykoje - susitikimas baigėsi 1:1.

"Borussia" neišgelbėjo ir tai, kad šeimininkai turėjo iniciatyvą ir ilgiau kontroliavo kamuolį - 59 proc.

Pirmieji rungtynėse pasižymėjo "Premier" lygos atstovai - 36-ąją minutę Divockas Origi nuginklavo Romaną Weidenfellerį.

Antrąjį kėlinį "Borussia" pradėjo puikiai - 48-ąją min. Matsas Hummlesas po kampinio rezultatą išlygino (1:1).

Dortmundo komandos gerbėjų nusivylimui šeimininkai daugiau įvarčių nepelnė ir turėjo tenkintis lygiosiomis.

Startinės sudėtys:

"Borussia": Weidenfeller, Piszczek, Bender, Hummels, Schmelzer, Castro, Weigl, Durm, Mkhitaryan, Reus, Aubameyang.

"Liverpool": Mignolet, Clyne, Lovren, Sakho, Moreno, Henderson, Can, Milner, Lallana, Coutinho, Origi.

Atmosfera "Westfalenstadion" arenoje prieš rungtynes.

Goosebumps!Borussia Dortmund & Liverpool F.C. fans unite for a special rendition of YNWA...