„Jonava“ pirmąjį tašką iškovojo Gargžduose © JumpStory nuotr.

Šio sezono „Optibet A lygoje“ jau nebeliko komandų, kurios nebūtų iškovojusios taškų, kadangi „Jonava“ tryliktuoju bandymu pasiekė pozityvų rezultatą.

Jonaviečiai 13-ojo turo dvikovoje svečiuose sužaidė lygiosiomis su Gargždų „Banga“ – 1:1 (1:1).

Rungtynių startas svečiams susiklostė puikiai: 3-iąją minutę Dovydas Norvilas nesėkmingai išmušė kamuolį bei tuo pasinaudojęs Vladislavas Chameliukas taikliai smūgiavo pažeme. Tai buvo trečiasis „Jonavos“ įvartis šiemet.

Pastarąjį kartą pirmenybių autsaideriai buvo pasižymėję kovo 19 dieną rungtynėse taip pat su Gargždų klubu.

Vis dėlto ilgai jonaviečiai nepirmavo – gražios atakos metu 18-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Ernesto Stočkūno perdavimo sulaukęs Valdas Paulauskas.

Per likusį laiką iniciatyva priklausė tiek vienai, tiek kitai komandai, tačiau itin pavojingų epizodų niekam nepavyko sukurti.

Pirmąjį tašką iškovojusi „Jonava“ kiek priartėjo prie 9-oje vietoje žengiančio Telšių „Džiugo“, savo ruožtu, „Banga“ su 10 taškų užima 8-ąją vietą.