„Serie A“: „Juventus“ antrojoje rungtynių pusėje susidorojo su „Spezia“, „Lazio“ tik per pridėtą laiką pažabojo „Torino“ © AP nuotr.

Italijos „Serie A“ pirmenybėse į pergalių kelią sugrįžo „Juventus“ ekipa.

Praėjusio sezono čempionai išvykos rungtynėse susidorojo su „Spezia“ futbolininkais.

Svečiai į priekį išsiveržė 14-ąją minutę po A. Morata įvarčio.

32-ąją minutę šeimininkai rezultatą išlygino, o įvarčio autoriumi tapo T. Pobega.

Antrajame kėlinyje pasirodęs C. Ronaldo, 59-ąją minutę dar sykį išvedė „Juventus“ ekipą į priekį.

67-ąją minutę įvartį pridėjo A. Rabiotas ir rezultatas tapo 3:1.

76-ąją minutę C. Ronaldo tiksliai realizavo 11 metrų baudinį ir pridėjo ketvirtąjį ekipos įvartį.

Po šios pergalės „Juventus“ pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Kitose rungtynėse fantastišką pergalę išvykoje iškovojo Lazio“ ekipa.

S. Inzaghi auklėtiniai per pridėtą laiką pelnė du įvarčius bei palaužė „Torino“ futbolininkus rezultatu 3:4.

Pirmieji į priekį išsiveržė „Lazio“ futbolininkai po A. Pereiros įvarčio 15-ąją minutę.

19-ąją minutę rezultatą išlygino Bremeris.

24-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo A. Belotti ir išvedė šeimininkus į priekį.

Vis tik 49-ąją minutę rezultatą dar kartą išlygino S. Milinkovičius-Savičius.

87-ąją minutę „Torino“ ekipa vėl išsiveržė į priekį po S. Lukičiaus įvarčio.

Penktąją pridėto laiko minutę C. Immobile tiksliai realizavo 11 metrų baudinį ir trečią kartą išlygino rezultatą.

Vis tik aštuntąją pridėto laiko minutę D. Caicedo sukūrė stebuklą ir išplėšė svečiams įspūdingą pergalę.

„AS Roma“ 2:0 „Fiorentina“

„Napoli“ 0:2 „Sassuolo“

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 2 0
  • Hh
    XXXXXXX

Baik Roncę įžeidinėt, jis nėra išsigimėlis (tokiu laikau Ramosą, dėl jo veiksmų tiek futbolo aikštelėje, tiek dėl aplamai TV ekrane). Roncė yra ***, *** ir šiaip vaflistas. Išsigimėlis dar palyginus su pediku yra švelnu 😀 O dėl dūchinimo tai jo, ne tik jį, Forza ir kentės dar labiau... Welcome back, Gay boy 😀

Lavone. Esi Pessi fanas, tai ramiau būk durneli. Penaldo yra Penaldo. Pessi yra Pessi. Dapisai tu jau šiukšlė.

• -2
  • Rafa

The GOAT. Grizo, 3 min ir ivartis

• +1
  • cfc
    XXXXXXXX

Messi dar tempia visą kėlinį, Roncė deja jau tik keitimais gyvas 😀 Ir vėl 11, really? 😀 Ir jis tipo geriausias dėl to? Gal baigiam juokauti apie Roncės talentą, nes Messi tik šį sezoną kalą 11 pagrinde, Roncė tą daro jau kelintas sezonas.

O mes turim Jorginho, tikiuosi nebeprileis jo prie 11 m baudinio.. Zodziu reikia moket dar imust 😉

• -1
  • Barca

Kai tik tas grizta, tai Juve iškart pradeda gauti pendelius.

• -6
  • XXXXXXX
    Krv

Tas gnomas kazkoks genijus kaip sedevras, o cia yra sportas kur reikia laimet ir butgeriausiu, neduok dieve kas turi tokimenininka

Menininką turi omenį dėl b...io čiulpimo ar kišimo į rudąją? 😀 Nes kaip suprantu gėjų tarpe, tai vadinama menu 😀