"Juventus" ir "Roma" išsiskyrė takiai (3 VIDEO) © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse šeštadienį sužaistos dvejos rungtynės.

Ketvirtoje vietoje žengiantis Turino "Juventus" namie sužaidė lygiosiomis 1-1 su šeštoje pozicijoje žengiančia "Roma".

Vincenzo Iaquinta išvedė dėl traumų praretėjusiomis gretomis besiverčiančią "Juventus" komandą į priekį 35 minutę, kuomet po puikaus Alberto Aquilani perdavimo akrobatišku smūgiu nuginklavo Julio Sergio.

Tačiau dar prieš pertrauką "Roma" atstatė pusiausvyrą - kontraversišką teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo kapitonas Francesco Totti.

Į devintą vietą turnyrinėje lentelėje pakilo "Fiorentina" klubas, 1-0 palaužęs "Cesena".

Vienintelį įvartį 59 minutę pelnė Alberto Gilardino, leisdamas lengviau atsipūsti pastaruoju metu daug kritikos susilaukiančiam vyriausiajam Florencijos komandos strategui Siniša Mihajlovičiui.

Turino "Juventus" 1 - 1 "Roma"
35' [1 - 0] V.Iaquinta
45' [1 - 1] F.Totti (iš 11 m.)

"Fiorentina" 1 - 0 "Cesena"
59' [1 - 0] A.Gilardino