"Juventus" iškovojo dramatišką pergalę Italijos čempionate © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistos likusios aštuonerios Italijos "Serie A" pirmenybių XXIII turo rungtynės.

Dramatišką pergalę iškovojo ir į antrąją vietą turnyrinėje lentelėje su 46 taškais pakilo Turino "Juventus" klubas, išvykoje 2-1 palaužęs vidutiniokę "Catania" ekipą.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 11 minutę, kai po Mauro Camoranesi perdavimo iš arti stipriu smūgiu galva pelnė puolėjas Vincenzo Iaquinta.

Tiesa, jau netrukus įvarčio autorius turėjo palikti priverstinai palikti aikštę - švęsdamas įvartį italas užsidirbo geltoną kortelę, mat nusiėmė marškinėlius, o dar po kelių akimirkų už grubią pražangą aikštės viduryje prieš save išvydo raudoną kortelę.

"Catania" netrukus galėjo kiekybinį pranašumą paversti įvarčiu, bet Alessandro Potenzos smūgį įspūdingai atrėmė vartininkas Gianluigi Buffonas.

Visgi po didžiosios pertraukos šeimininkai pasiekė savo - 51 minutę Buffonas atmušė Giuseppe Mascaros bandymą, tačiau pirmasis prie kamuolio suskubęs Takayuki Morimoto nesuklydo - 1-1.

74 minutę Morimoto galėjo išvesti savo komandą į priekį, bet progos neišnaudojo, ir "Catania" už tai brangiai sumokėjo - jau per teisėjo pridėtą laiką po kampinio iš arti kamuolį į tinklą pasiuntė "Juventus" saugas Christianas Poulsenas.

Jau dešimtą pergalę per pastaruosius 14 mačų iškovojo itin nesėkmingai sezoną pradėjęs, bet jau į 6 vietą turnyrinėje lentelėje pakilęs "Roma" klubas, išvykoje 3-0 sutriuškinęs "Genoa".

Pirmasis įvartis krito jau 27 minutę, kai po puikios kombinacijos iš arti pasižymėjo brazilas Cicinho.

Persvarą "Roma" padvigubino antrojo kėlinio pradžioje - įspūdingu smūgiu iš toli varžovų vartininkui jokių vilčių nepaliko puolėjas Mirko Vučiničius.

Nors šeimininkų situacija komplikavosi 57 minutę, kai už smūgį varžovui alkūne antrą geltoną kortelę užsidirbo saugas Rodrigo Taddei, 69 minutę abi ekipos turėjo jau po lygiai žaidėjų - anksčiau laiko aikštę paliko taip pat dukart teisėjo nubaustas "Genoa" puolėjas Giuseppe Sculli.

Nors svečiai nepasidavė ir turėjo progų, prieš pat pabaigą po puikaus reido dvikovos baigtį galutinai nulėmė Julio Baptista.

Genujos "Sampdoria" 2 - 2 "Siena"
21' [0 - 1] Simone Vergassola
45' [1 - 1] Claudio Bellucci
51' [2 - 1] Giampaolo Pazzini
79' [2 - 2] Massimo Maccarone

Marius Stankevičius ("Sampdoria") žaidė visas rungtynes

"Roma" 3 - 0 "Genoa"
27' [1 - 0] Cicinho
47' [2 - 0] Mirko Vucinic
90' [3 - 0] Julio Baptista

57' iš aikštės pašalintas Rodrigo Taddei ("Roma")
69' iš aikštės pašalintas Giuseppe Sculli ("Genoa")

"Cagliari" 0 - 1 Bergamo "Atalanta"
66' [0 - 1] Luca Cigarini

40' iš aikštės pašalintas Diego Luis Breijo Lopez ("Cagliari")

"Fiorentina" 1 - 0 Romos "Lazio"
90' [1 - 0] Alberto Gilardino

18' iš aikštės pašalintas Lorenzo De Silvestri ("Lazio")

"Udinese" 1 - 0 "Bologna"
90' [1 - 0] Alexis Sanchez

"Catania" 1 - 2 Turino "Juventus"
11' [0 - 1] Vincenzo Iaquinta
51' [1 - 1] Takayuki Morimoto
90' [1 - 2] Christian Poulsen

12' iš aikštės pašalintas Vincenzo Iaquinta ("Juventus")

"Torino" 1 - 1 "Chievo"
64' [1 - 0] Nicola Ventola
83' [1 - 1] Vincenzo Italiano

"Palermo" 2 - 1 "Napoli"
2' [1 - 0] Giulio Migliaccio
18' [2 - 0] Fabio Simplicio
43' [2 - 1] Marek Hamsik