"Juventus" įveikė "Lazio" ir trečiąkart iš eilės laimėjo "Coppa Italia" (VIDEO)

Romoje esančiame "Stadio Olimpico" vyko mūšis dėl Italijos taurės. Paskutinį žingsnį čia siekė žengti Turino "Juventus" bei namuose žaidęs "Lazio" klubas.

"Bianconeri" šiame turnyre buvo triumfavęs du kartus iš eilės, tačiau pastaruoju metu demonstruoti rezultatai vietiniame fronte leido vilčių turėti ir varžovams.

Rungtynių pradžia "Lazio" komandai iš tiesų buvo pozityvi, o Balde Keita jau šeštąją minutę pataikė į virpstą. Visgi, jau po kelių akimirkų puikią progą pasižymėti turėjo ir Gonzalo Higuainas.

Prabėgus dar kelioms minutėms "Juvę" į priekį išvedė Dani Alvesas, o jai perėmus iniciatyvą dar po gerą progą turėjo tas pats Higuainas bei Paulo Dybala.

Negana to, aikštę dėl traumos teko palikti "Lazio" saugui Marco Parolo, o "bianconeri" persvarą po kampinio padvigubino Leonardo Bonucci.

Pirmasis kėlinys baigėsi rungtynių favoritams pirmaujant rezultatu 2-0, o po pertraukos jie užbaigė savo pradėtą darbą.

Geriausias progas "Lazio" gretose turėjo Ciro Immobile, kurio smūgį atlaikė atsarginis "Juvės" vartininkas Neto, bei netiksliai smūgiavęs Keita.

Nuo visų šių bandymų "bianconeri" atsilaikė bei 70 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje galiausiai laimėjo dar vieną "Coppa Italia".

"Juventus" 2 - 0 "Lazio"
[1-0] 12' Dani Alves
[2-0] 25' Leonardo Bonucci