"Juventus" nepasinaudojo proga tapti lyderiu Italijoje © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sekmadienį sužaistos aštuonerios VI turo rungtynės.

Proga aplenkti Genujos "Sampdoria" ir pakilti į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje nepasinaudojo Turino "Juventus" ekipa, mačą namie su "Bologna" baigusi lygiosiomis 1-1.

Svečiai išsigelbėjo jau per teisėjo pridėtą laiką, kuomet po perdavimo iš kairiojo krašto išlyginamąjį įvartį pelnė brazilas Adailtonas, niekais paversdamas tikslų Davido Trezeguet smūgį iš arti 24 minutę.

"Juventus" aktyviai pradėjo mačą ir sukūrė keletą progų, todėl prancūzo tikslus smūgis nieko nenustebino, bet vėliau "Bologna" atsigavo ir pelnytai išplėšė tašką.

Šiuo metu "Juve" su 14 taškų žengia antroje vietoje nuo "Sampdoria" klubo atsilikdama vienu tašku.

Ir toliau stringa vos 11-oje vietoje žengianti "Milan" komanda, namie nesugebėjusi įveikti "Bari" vienuolikės, kuri turėjo ne vieną galimybę išplėšti net ir sensacingą pergalę - 0-0.

Aštuntą įvartį sezone pelnęs rezultatyviausias čempionato žaidėjas Antonio Di Natale padėjo "Udinese" vienuolikei 2-0 įveikti "Genoa" ir pakilti į penktą vietą.

"Catania" 1 - 1 "Roma"
22' [1 - 0] Takayuki Morimoto
90' [1 - 1] Daniele De Rossi

90' iš aikštės pašalintas Gennaro Delvecchio ("Catania")

Veronos "Chievo" 1 - 1 Bergamo "Atalanta"
72' [0 - 1] Simone Tiribocchi
77' [1 - 1] Sergio Pellisier

Turino "Juventus" 1 - 1 "Bologna"
24' [1 - 0] David Trezeguet
90' [1 - 1] Martins Bolzan Adailton

Romos "Lazio" 1 - 1 "Palermo"
75' [0 - 1] Edison Cavani
84' [1 - 1] Mauro Zarate

"Napoli" 2 - 1 "Siena"
49' [1 - 0] Marek Hamsik
56' [1 - 1] Massimo Maccarone
64' [2 - 1] Marek Hamsik

"Parma" 0 - 2 "Cagliari"
8' [0 - 1] Jedaias Capucho Neves Jeda
58' [0 - 2] Daniele Dessena

"Udinese" 2 - 0 "Genoa"
81' [1 - 0] Antonio Di Natale
88' [2 - 0] Simone Pepe

"Milan" 0 - 0 "Bari"