"Juventus" pasiekė revanšą ir eliminavo "Milan" iš "Coppa Italia" (VIDEO)

Šį vakarą paaiškėjo dar vienas Italijos taurės pusfinalio dalyvis. Akistata tarp Turino "Juventus" bei "Milan" parodė, jog "Napoli" varžovais tapo "bianconeri".

Pergalę jie išsikovojo pirmajame kėlinyje. Paulo Dybala "Juvę" į priekį išvedė jau dešimtąją minutę, o neilgai trukus Massimiliano Allegri auklėtinių persvarą baudos smūgiu padvigubino Miralemas Pjaničius.

Viltis atsitiesti varžovams buvo sužibusi prasidėjus antrajai rungtynių daliai, kuomet atsilikimą sušvelnino Carlosas Bacca. Visgi, jau kitą akimirką už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas jaunasis "rossoneri" saugas Manuelis Locatelli.

Pastaroji ekipa rezultato išlyginti nebesugebėjo,taigi, dvikova pasibaigė "Juventus" pergale rezultatu 2-1.

Tai - išties saldus revanšas, nes "Milan" stipriausią šalies ekipą šį sezoną įveikė tiek "Serie A" pirmenybėse, tiek kovoje dėl Italijos Supertaurės.

"Juventus" 2 - 1 "Milan"
[1-0] 10' Paulo Dybala
[2-0] 21' Miralem Pjanič
[2-1] 53' Carlos Bacca
54' Manuel Locatelli ("Milan") pašalintas iš aikštės