"Juventus" suklupo Italijos čempionate © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos dvejos XXII turo rungtynės.

Antrą iš eilės pralaimėjimą patyrė ir lyderį Milano "Inter" į priekį paleido antroje vietoje žengianti Turino "Juventus" ekipa, savo aikštėje 2-3 pralaimėjusi "Cagliari".

Tai buvo pirmoji "Cagliari" pergalė Turine nuo 1968 metų.

Svečiai į priekį išsiveržė 16 minutę, kai galva kamuolį į tinklą pasiuntė Davide Biondini.

Tačiau iki kėlinio pabaigos "Juventus" ištaisė situaciją - iš pradžių po kampinio įvartį įmušė retai pasižymintis saugas Mohamedas Sissoko, o 38 minutę veteranas Pavelas Nedvedas iš 6 metrų išvedė savo komandą į priekį ir atrodė, kad vakaras baigsis be sensacijų.

Visgi antrojo kėlinio pradžioje "Cagliari" atstatė pusiausvyrą - Andrea Cossu išvengė nuošalės spąstų ir perdavė kamuolį Jedai, kuris ramiai nuginklavo Gianluigi Buffoną - 2-2.

Ir tai nebuvo pabaiga - 78 minutę po greitos atakos Alessandro Natri perdavė kamuolį Andrea Lazzari, šis grąžino atgal ir Natri galingu smūgiu išvedė svečius į priekį.

"Juventus" leidosi į desperatišką ataką, tačiau dėl to paliko laisvus plotus užnugaryje, todėl progų turėjo ir "Cagliari". Visgi daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir "Inter" galėjo lengviau atsikvėpti - nuo "Juventus" juos dabar skiria 6 taškai, be to, Jose Mourinho auklėtiniai turi vieną mačą atsargoje.

Kitoje dvikovoje "Napoli" ir "Udinese" išsiskyrė taikiai 2-2.

Neapolio vienuolikė pirmavo 2-0, kai įvarčius per kelias minutes atitinkamai po rikošeto ir smūgio galva pelnė Ezequielis Lavezzi ir Marekas Hamsikas.

Bet "Udinese" nepasidavė ir netrukus Antonio Di Natale realizavo 11 metrų baudinį, o pirmojo kėlinio pabaigoje įspūdingu smūgiu nuo baudos aikštelės linijos pusiausvyrą atstatė Fabio Quagliarella.

"Napoli" 2 - 2 "Udinese"
24' [1 - 0] Ezequiel Lavezzi
27' [2 - 0] Marek Hamsik
32' [2 - 1] Antonio Di Natale
45' [2 - 2] Fabio Quagliarella

Turino "Juventus" 2 - 3 "Cagliari"
16' [0 - 1] Davide Biondini
31' [1 - 1] Mohamed Sissoko
38' [2 - 1] Pavel Nedved
54' [2 - 2] Capucho Jeves Neda
78' [2 - 3] Alessandro Natri