"Juventus" trenerio debiute - ekipos lygiosios © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sekmadienį sužaistos septynerios rungtynės, o aštuntasis mačas tarp Milano "Inter" ir "Parma" buvo atidėtas dėl sniego.

Proga sumažinti atsilikimą nuo lyderio "Inter" iki šešių taškų nepasinaudojo "Milan" vienuolikė, namie sužaidusi tik lygiosiomis 1-1 su tarp autsaiderių žengiančia Tomo Danilevičiaus "Livorno" komanda.

Lietuvos rinktinės futbolininkas visą mačą praleido ant atsarginių suolelio.

Šeimininkai pirmavo po to, kai pirmojo kėlinio pabaigoje kamuolį į tinklą pasiuntė saugas Massimo Ambrosini, tačiau po didžiosios pertraukos pusiausvyrą atstatė Cristiano Lucarelli.

Tuo metu naujasis Turino "Juventus" strategas Alberto Zaccheroni pirmajame savo mače turėjo tenkintis lygiosiomis tokiu pat rezultatu 1-1 su Romos "Lazio".

70 minutę Alessandro Del Piero realizavo 11 metrų baudinį ir išvedė "Senąją senjorą" į priekį, tačiau kiek vėliau Stefano Mauri po Mauro Zarate perdavimo išlygino santykį.

Turino "Juventus" 1 - 1 Romos "Lazio"
71' [1 - 0] Alessandro Del Piero (iš 11 metrų baudinio)
78' [1 - 1] Stefano Mauri

"Catania" 1 - 1 "Udinese"
32' [0 - 1] Antonio Floro Flores
80' [1 - 1] Marco Biagianti

"Roma" 2 - 1 "Siena"
29' [1 - 0] John Arne Riise
41' [1 - 1] Simone Vergassola
88' [2 - 1] Stefano Okaka Chuka

"Milan" 1 - 1 "Livorno"
44' [1 - 0] Massimo Ambrosini
53' [1 - 1] Cristiano Lucarelli

Tomas Danilevičius ("Livorno") liko tarp atsarginių

"Cagliari" 2 - 2 "Fiorentina"
8' [0 - 1] Marco Marchionni
36' [1 - 1] Andrea Lazzari
47' [2 - 1] Davide Astori
62' [2 - 2] Stevan Jovetic

51' iš aikštės pašalintas Andrea Cossu ("Cagliari")

Veronos "Chievo" 1 - 1 "Bologna"
12' [0 - 1] Marco Di Vaio
49' [1 - 1] Sergio Pellisier

Genujos "Sampdoria" 2 - 0 Bergamo "Atalanta"
36' [1 - 0] Angelo Palombo
45' [2 - 0] Giampaolo Pazzini

90' iš aikštės pašalintas Marco Padalino ("Sampdoria")