"Juventus" žada neparduoti lyderių ir kviečiasi D.Drogbą

Turino „Juventus“ klubo generalinis direktorius Giuseppe Marotta kategoriškai paneigė kalbas apie galimą komandos žvaigždžių Arturo Vidalio ir Paulio Pogba pardavimą.

Abu žaidėjai pastaruoju metu buvo siejami su stipriausiais Europos klubų vardais, tačiau veltui – italai nesiruošia silpninti savo komandos.

„Turime aiškų ateities planą, esame laiminti komanda, kurią į priekį veda Antonio Conte. Dėl šios priežasties savo komandos žvaigždžių neparduosime. Madrido „Real“ domėjosi Vidaliu, tačiau nieko daugiau. Kas liečia Pogba, artimiausiu metu susėsime prie derybų stalo pasirašyti naujo kontrakto“, – pareiškė generalinis direktorius.

Paklaustas apie galimus vasaros žaidėjų rinkos taikinius, G. Marotta atviravo apie derybas su laisvuoju agentu tapusiu Didier Drogba, su „Udinese“ klubu dėl saugo Roberto Pereyros bei pakomentavo spaudoje išplatintą istoriją apie „Juventus“ bandymą prisivilioti „Barcelona“ puolėją Alexį Sanchezą.

„Drogba gali atvykti nemokamai, todėl jau pateikėme jam savo pasiūlymą. Dėl Pereyros vis dar deramės su „Udinese“. Sanchezas? Mums jis labai patinka, tačiau „Barcai“ nepateikėme jokio pasiūlymo“, – teigė G. Marotta.

juventus.lt

Straipsnio įvertinimas: 1 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos