K. Benzema nerealizavo 11 metrų baudinio, o „Real“ neįveikė „Osasuna“ ekipos © AP nuotr.

Sekmadienio vakare Madrido „Real“ vietiniame čempionate, namuose rezultatu 1:1 sužaidė su „Osasuna“ ekipa.

Pirmame kėlinyje „karališkasis“ klubas susikūrė keletą itin pavojingų momentų. Vieną iš jų jiems pavyko išnaudoti 42 minutę. Puikiu tolimu smūgiu oponentų vartininką Sergio Herrerą nuginklavo Vinicius Junioras.

Antro kėlinio pradžioje Carlo Ancelloti auklėtiniams teko paragauti „šalto dušo“. „Osasuna“ ekipos puolėjas smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 1:1.

78 rungtynių minutę teisėjas po VAR peržiūros skyrė 11 metrų baudinį į „Osasuna“ vartus, negana to parodė diskutuotiną raudoną kortelę svečių gynėjui Unai‘ui Garciai. Visgi, Karimas Benzema nesugebėjo realizuoti standartinės situacijos, o jo smūgis skriejo į virpstą.

Dešimtyje likę „Osasuna“ futbolininkai sugebėjo atsilaikyti mačo pabaigoje ir įsidėjo svarbų taškelį į savo kraitį.

Po šio susitikimo „Real“ užima antrąją turnyrinės lentelės poziciją, o turėdama tiek pat taškų, laipteliu aukščiau rikiuojasi „Barcelona“. Tuo tarpu, „Osasuna“ demonstruoja puikią formą ir šiuo metu rikiuojasi šešta.