K. Mbappe smūgį atrėmęs Y.Sommeris: futbole nėra neįmanomų dalykų © AFP nuotr.

Deja vu. Taip būtų galima pavadinti Šveicarijos - Prancūzijos susitikimą, kurio pagrindinio laiko pabaiga priminė Kroatijos ir Ispanijos akistatą. Abi komandos santykių aiškinimąsi perkėlė į pratęsimą, kai po dviejų kėlinių rezultatas buvo 3:3. 

Pratęsime viskas prasidėjo iš naujo, tačiau neišnaudotos progos pelnyti įvarčius kovą „perkėlė“ į 11-kos metrų baudinių seriją, o ten tiksliai 5 kartus smūgiavę šveicarai prieš 1 kartą suklydusius prancūzus išplėšė pergalę. Toliau ketvirtfinalis, o ten Šveicarijos laukia Ispanija.  

Susitikimo didvyriu tapęs Šveicarijos rinktinės vartininkas, atrėmės lemiamą K. Mbappe smūgį, komentavo:

„Neįtikėtinos rungtynės su beprotiška pabaiga! Pagaliau sugebėjome įveikti atkrintamųjų etapą - tai istorinis pasiekimas. Buvo labai sunku atsitiesti nesugebėjus realizuoti 11-kos metrų baudinio, bet sugebėjome tai padaryti ir pelnyti du įvarčius antrojo kėlinio pabaigoje.“

„Visada tikėjome savo jėgomis. Prieš rungtynes kalbėjome tarpusavyje ir sakėme, kad kovosime iki paskutinio teisėjo švilpuko rungtynėse. Šis susitikimas tik įrodo, kad futbole nėra neįmanomų dalykų. Esame maža šalis, kurios rinktinė demonstruoja kokybišką futbolą ir patirtį žaisti lemiamas minutes“, - pridūrė Y.Sommeris.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...