Kalėjime sėdinčiam „Sūduvos“ gynėjui – kaltinimai dokumentų klastojimu © JumpStory nuotr.

Marijampolės „Sūduvos“ gynėjas Hamdi Nagguezas ir toliau skęsta skandalų liūne. 27-erių futbolininkas nuo balandžio 30 dienos dėl karantino taisyklių ir pareigūno įžeidimo sėdi Tuniso kalėjime, o dabar jį pasivijo dar viena skandalinga istorija.

Buvęs žaidėjo klubas Kairo „Zamalek“ teigia, kad H. Nagguezas juos neteisėtai apkaltino ir pats su savo advokatu suklastojo dokumentus.

Tunisietis prieš persikeldamas į „Sūduvą“ žaidė „Zamalek“ gretose, kur per 68 rungtynes pelnė vieną įvartį ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Tačiau sportininkas 2019 metų pabaigoje kreipėsi į FIFA, apkaltino klubą nesumokėjus dviejų mėnesio atlyginimo ir dėl to pasinaudojo galimybe vienašališkai nutraukti sutartį su „Zamalek“.

Tuomet į Marijampolę žaidėjas persikėlė kaip laisvasis agentas.

Tačiau dabar į FIFA kreipėsi ir Egipto klubas. Komandos prezidentas Mortada Mansouras pareiškė, kad H. Nagguezas pateikė suklastotą sutartį. Iš tikrųjų jam buvo sumokėtas visas atlyginimas.

Teigiama, kad žaidėjas netgi gavo visą algą pirmajame savo sezone, nors sutartyje buvo numatyta tik 50 procentų nuo pilno atlyginimo sumos.

lrytas.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos