Karaliaus taurė: "Barca" išsiskyrė lygiosiomis su "Celta", "Real" pasiekė pergalę (VIDEO)

Ketvirtadienį Ispanijoje sužaistos dar ketverios pirmosios tarpusavio rungtynės Karaliaus taurės aštuntfinalyje.

Turnyro nugalėtojų titulą ginanti "Barcelona" išvykoje susigrūmė su Vigo "Celta". Pasiekti pergalės pirmojo dvikovoje katalonams nepavyko - susitikimas baigėsi lygiosiomis.

"Barcelona" auklėtinis Jose Arnaizas pirmajame kėlinyje išvedė svečius į priekį, tačiau dar iki jo pabaigos "Celta" sugebėjo rezultatą išlyginti ir į "Camp Nou" išvykti vis dar su gerais šansais patekti į kitą turnyro etapą.

Kitose rungtynėse minimalią pergalę prieš "Villarreal" pirmoje dvikovoje taip pat pasiekė "Leganes", o "Levante" išvykoje palaužė "Espanyol".

Madrido "Real" klubas pasiekė užtikrinčiausią pergalę, nors Zinedine'o Zidane'o auklėtiniams ir nepavyko pademonstruoti įtikinamo žaidimo.

"Baltieji" rezultatu 3-0 nugalėjo "Numancia", kuri nuo 60-os minutės žaidė dešimtyje. Net du įvarčiai krito iš 11 metrų žymos - pasižymėjo Garethas Bale'as ir Isco. Dar vieną įvartį pačioje rungtynių pabaigoje pridėjo Borja Mayoralis.

"Celta" 1 - 1 "Barcelona" (VIDEO)
15' [0 - 1] A. Jose
31' [1 - 1] P. Sisto

"Leganes" 1 - 0 "Villarreal"
49' [1 - 0] N. Amrabat

"Espanyol" 1 - 2 "Levante"
28' [1 - 0] G. Moreno
38' [1 - 1] J. Morales (11 m. baudinys)
74' [1 - 2] Ivi

"Numancia" 0 - 3 "Real Madrid" (VIDEO)
35' [0 - 1] G. Bale (11 m. baudinys)
89' [0 - 2] Isco (11 m. baudinys)
90+1' [0 - 3] B. Mayoral
60' P. Diamanka ("Numancia") pašalintas iš aikštės