Karaliaus taurė: "Real" ir vėl neįveikė varžovų, tačiau žengė tolyn (VIDEO)

Trečiadienį Ispanijoje sužaistos trejos atsakomosios Karaliaus taurės turnyro aštuntfinalio rungtynės.

Madrido "Real" vėl nuliūdino savo sirgalius neįveikdami varžovų, tačiau lygiosios su "Numancia" vis tiek neužkirto kelio į ketvirtfinaliį - bendru rezultatu antros lygos komanda įveikta 5-2.

10-ąją minutę Lucas Vazquezas išvedė šeimininkus į priekį, tačiau pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai išlygino rezultatą. Antrajame kėlinyje tas pats L. Vazquezas vėl išvedė "baltuosius" į priekį, bet pabaiga Zinedine'o Zidane'o auklėtiniams vėl nesusiklostė sėkmingai - 82-ąją minutę varžovai pasiekė lygiąsias šioje dvikovoje.

Pirmoje dvikovoje "Real" laimėjo rezultatu 3-0, todėl nors ir sužaidė lygiosiomis, tačiau užtikrintai žengė tolyn. Vis dėlto Z. Zidane'o neturėtų tenkinti vaizdas aikštėje, nors ir žaidė atsarginiai žaidėjai.

Kitose rungtynėse "Villarreal" įveikė "Leganes", tačiau ne tokiu skirtumu, kad žengtų į kitą etapą. Taip pat tolyn žengę pergalę iškovojęs "Alaves".

"Real Madrid" 2 - 2 "Numancia" (VIDEO)
(Pirmas mačas: 3-0, galutinis rezultatas: 5-2)
10' [1 - 0] L. Vazquez
45' [1 - 1] Guilermo
59' [2 - 1] L. Vazquez
82' [2 - 2] Guilermo
90+2' D. Calvo ("Numancia") pašalintas iš aikštės

"Villarreal" 2 - 1 "Leganes"
(Pirmas mačas: 0-1, galutinis rezultatas: 2-2)

"Alaves" 2 - 0 "Formentera"
(Pirmas mačas: 3-1, galutinis rezultatas: 5-1)