Karaliaus taurės turnyre - favoritų pergalės © Eurofootball.lt
Rungtynių pabaigoje Ernesto Chevantono ir Frederico Kanoute pelnyti įvarčiai leido "Sevilla" ekipai iškovoti dramatišką pergalę 4-3 prieš trečiojo diviziono "Denia" klubą ir patekti į Karaliaus taurės turnyro aštunfinalį.

Nugalėtojų titulą ginantis Andalūzijos atstovai, pirmąją dvikovą baigę lygiosiomis 1-1, antrąjį mačą pradėjo sėkmingai ir pirmavo 2-0, tačiau vėliau praleido net tris įvarčius iš eilės ir likus žaisti 8 minutes atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje.

Bet 88 minutę pasižymėjęs E.Chevantonas, o jau per teisėjo pridėtą laiką F.Kanoute'as, realizavęs 11 metrų baudinį, padovanojo "Sevilla" kelialapį į kitą etapą.

Sunkumų turėjo ir Ispanijos čempionate pirmaujantis Madrido "Real", tik paskutinę minutę išplėšęs pergalę prieš taip pat trečiojo diviziono "Alicante" vienuolikę.

Pirmasis komandų susitikimas praėjusį mėnesį baigėsi lygiosiomis 1-1 ir atrodė, jog ekipoms teks žaisti pratęsimą, mat į pirmajame kėlinyje Arjeno Robbeno pelnytą įvartį tiksliu smūgiu galva į Jerzy Dudeko ginamus vartus atsakė puolėjas Borja.

Tačiau teisėjui skaičiuojant paskutines pagrindinio laiko sekundes Guti užklupo svečių gynėjus miegančius ir puikiu smūgiu išplėšė pergalę savo komandai.

Pernelyg didelių problemų neturėjo "Barcelona" - nors katalonai atsakomąją dvikovą su "Alcoyano" baigė lygiosiomis 2-2, pirmajame mače susikrauto trijų įvarčių pranašumo jiems pakako su kaupu.

Be vargo vietą aštunfinalyje užsitikrino ir praėjusį sezoną finale pralaimėjusi "Getafe", savo stadione 4-1 sutriuškinusi "Burgos". Pirmoje ekipų dvikovoje nugalėtojas taip pat nekėlė abejonių - tuomet Michaelio Laudrupo auklėtiniai laimėjo 5-1.

Keturis įvarčius per 30 minučių pelniusi "Real Mallorca" atsirevanšavo už nesėkmę dviejų įvarčių skirtumu pirmajame susitikime ir eliminavo "Osasuna", o Raulio Tamudo įvartis pratęsimo metu padovanojo pergalę bendru rezultatu 3-0 Barselonos "Espanyol" komandai, kuri grūmėsi su La Korunijos "Deportivo".

Į aštunfinalį taip pat prasimušė Madrido "Atletico", "Villarreal", "Valencia", Huelvos "Recreativo", Santandero "Racing", Sevilijos "Real Betis" ir Bilbao "Athletic" klubai, įveikę žemesniųjų lygų ekipas.