Vasario 24 dieną Kauno technologijų mokymo centro Socialinių paslaugų skyriaus futbolo aikštėje įvyko tradicinis, jau šeštasis integracinis futbolo turnyras „Visi esame lygūs“, kuriame varžosi jaunimas, turintis specialių poreikių, taip pat bendruomenių ir įmonių komandos.
Futbolo turnyre žaidžiama šeši prieš šešis, rungtynės vyksta be teisėjų ir trunka vieną kėlinį, komandų žaidėjai sprendimus priima patys, taip parodydami vieni kitiems pagarbą.
Sužaidus visoms komandoms tarpusavyje pirmą vietą dėl geresnio įvarčių santykio užėmė Socialinių paslaugų skyriaus pirma komanda, kuri surinko tiek pat taškų kiek Ringaudų „Rinktinė“, trečią vietą užėmė „Automatikos biuro“ žaidėjai.
„Visi esame lygūs“ futbolo šventė stiprina socialinę įtrauktį, ugdo pagarbą ir suteikia kiekvienam dalyviui galimybę patirti lygiavertį sportinį džiaugsmą. Šis turnyras sujungia mokyklas, šeimas ir bendruomenes, parodant, kad lygybė ir pagarba gali tapti kasdienės kultūros dalimi“, – apie renginį savo mintimis pasidalino Socialinių skyriaus vedėja Giedra Sadauskienė.
Komandos prizininkės apdovanotos taurėmis ir medaliais.
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą