Kaune dominavęs "Atlantas" aštrina kovą dėl bronzos (VIDEO)

Būtinos pergalės kovoje dėl „SMScredit.lt A lygos“ čempionato bronzos į Kauną atvykęs Klaipėdos „Atlantas“ savo darbą atliko. Labai užtikrintai sužaidusi uostamiesčio komanda pasiekė greitą įvartį ir nepaliko jokių vilčių „Stumbrui“ – 2:0 (1:0).

Savo taupyklę papildę trimis taškais klaipėdiečiai pasivijo rungtynėmis mažiau sužaidusią Marijampolės „Sūduvą“, kurios laukia mačas prieš „Spyrį“. Be taškų likę kauniečiai gali netekti šeštosios turnyro lentelės vietos, jei antradienį „Uteniui“ pavyks svečiuose įveikti problemų pastaruoju metu kamuojamą „Klaipėdos granitą“.

Daug savo komandos vyr. trenerio Konstantino Sarsanijos kritikos per paskutines kelias rungtynes sulaukusi „Atlanto“ puolimo mašina jau 7-ą minutę įmušė labai svarbų pirmąjį įvartį, nuimdama dalį įtampos nuo klaipėdiečių pečių.

Atsakydama į pavojingą Viliaus Armanavičiaus smūgį pačioje rungtynių pradžioje, uostamiesčio komanda netrukus surengė gražią ataką. Atrodė, kad aikštės šeimininkams pavyko apsiginti nuo kelių „Atlanto“ bandymų perduoti kamuolį į aikštelę, tačiau dar vienas Andriaus Jokšo perdavimas surado Ovidijų Verbicką. Saugas techniškai galva numetė jį arčiau vartų, o Maksimas Maksimovas mušė taikliai.

Po įvarčio situaciją visiškai kontroliavo svečiai. Nors stiprus vėjas ir lietus trukdė komandoms demonstruoti akiai patrauklų žaidimą, būtent klaipėdiečiai labai aktyviai spaudė varžovus, eliminuodami flanguose žaidusius Mindaugą Grigaravičių ir Klaudijų Upstą, todėl rezultatyviausias „Stumbro“ puolėjas Artūras Rimkevičius nekėlė jokios grėsmės, tolimi perdavimai iš aikštės gilumos jo nepasiekdavo, „Atlanto“ vartininkas Mindaugas Malinauskas darbo neturėjo.

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/VT2d2tXAFzs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Ne kartą bandę laimę tolimais smūgiais, tikrai pavojingų momentų iki pertraukos nebesukūrė ir svečiai. Įsiminė tik į baudos aikštelę po O.Verbicko perdavimo įsiveržusio M.Maksimovo smūgis pažeme, atremtas Giedriaus Kvedaro, o kėliniui baigiantis Andrius Bartkus nesugebėjo nukreipti kamuolio į vartus kampinio metu.

Antra mačo pusė prasidėjo labai greitu antruoju klaipėdiečių įvarčiu. Po perdavimo link vartų M.Maksimovas parideno kamuolį Dovydui Norvilui, kuris gražiu slalomu pranėrė pro kelis varžovus ir nepaliko G.Kvedarui jokių šansų.

Padvigubinęs persvarą „Atlantas“ visiškai atsipalaidavo ir įsikūrė varžovų aikštės pusėje. Pavojingai į vartus mušė daug sunkumo gynėjams kėlę O.Verbickas ir M.Maksimovas. Rankas nuleidę „Stumbro“ futbolininkai prie uostamiesčio komandos baudos aikštelės priartėdavo labai retai, todėl sužaidus pusę kėlinio buvo pakeistas A.Rimkevičius, taip ir nesulaukęs jokios galimybės smūgiui.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos, „Atlanto“ atakų banga atslūgo, kauniečiai daugiau ėmė kontroliuoti kamuolį, bet svečių vartų sargas M.Malinauskas prie kamuolio prisiliesti praktiškai neteko. Tuo tarpu G.Kvedarui teko rimtai padirbėti atremiant labai pavojingą D.Norvilo šūvį. Pažeme smūgiuotas kamuolys prieš pat vartininką atsitrenkė į žemę.

Vienintelis pavojus prie svečių vartų kilo tik 87-ą minutę, kai standartinės situacijos metu link vartų pasiųsto kamuolio rankose neišlaikė „Atlanto“ vartininkas. Bet jam į pagalbą suskubę gynėjai blokavo Rimvydo Sadausko smūgį.