Kaune užsirekomendavęs Vitinho keliasi į Kazachstaną © JumpStory nuotr.

Prieš sezoną prie „Kauno Žalgirio“ salės futbolo komandos prisijungęs brazilas Vitinho užsirekomendavo Lietuvoje ir patraukė užsienio salės futbolo komandų dėmesį.

22-ejų metų atakuojantis žaidėjas puikiai pasirodė Lietuvos futsal A lygoje ir UEFA Čempionų lygos pagrindinio etapo turnyre, o trečiadienį sužaidė paskutines savo rungtynes „Kauno Žalgirio“ salės futbolo ekipoje.

Žalgirietis nuo šiol rungtyniaus pajėgioje Kazachstano salės futbolo lygoje, o naujasis klubas apie jo prisijungimą paskelbs jau netrukus.

„Esame patenkinti, kad Vitinho mūsų klubas tapo tramplinu į aukštesnį lygį. Po Čempionų lygos juo domėjosi mūsų varžove buvusi „Levante“, o dabar derybos su naujuoju klubu neužtruko. Futbolininkas ten gavo itin patrauklų finansinį pasiūlymą, todėl norime palinkėti jam sėkmės ir padėkoti už profesionalumą bei atsidavimą klubui“, – sakė komandos vadovas Darius Gurskis.

Per devynis susitikimus Lietuvos čempionate Vitinho pelnė 11 įvarčių, taip pat pasižymėjo UEFA Futsal Čempionų lygos pagrindinio etapo kovose. Beje, jo tikslus smūgis buvo išrinktas gražiausiu viso UEFA Čempionų lygos pagrindinio etapo įvarčiu.

Į Vitinho vietą „Kauno Žalgirio“ klubas jau ieško naujo žaidėjo, apie kurį informuos vos tik sudarius sutartį.

Straipsnio įvertinimas: 0 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos