"Kauno" vyr. trenerio poste V.Ivanauską keičia E.Riabovas © Eurofootball.lt
Lietuvos "A lygos" čempionų klube "Kaunas" šeštojo čempionato turo varžybų išvakarėse įvyko trenerių kaita - vyriausiuoju ekipos treneriu tapo dubleriu komandos strategu buvęs E.Riabovas, pakeitęs V.Ivanauską, kuris dabar bus trenerio asistentu.

Nesėkmingai sezoną pradėjęs "Kaunas" praėjusio turo rungtynėse namuose netikėtai nusileido Vilniaus "Vėtrai", ir patyręs jau antrąjį sezono pralaimėjimą nukrito į ketvirtą vietą bei jau šešiais taškais atsilieka nuo čempionato lyderio Panevėžio "Ekrano".

Tokie prasti rezultatai netenkino klubo vadovybės, tad ketvirtadienį pasklido gandai, kad V.Ivanauskas bus atleistas, ir nors iš pradžių šie spėliojimai buvo paneigti, šiandien komandos treniruotėje žaidėjams buvo pristatytas naujasis treneris E.Riabovas.

E.Riabovas, praėjusį sezoną buvęs "Žalgirio" trenerio K.Latožos asistentu, neseniai perėjo treniruoti dublerinės "Kauno Jėgerių" ekipos, ir dabar jam bent jau laikinai skirtos "Kauno" vyr. trenerio pareigos, tuo tarpu V.Ivanauskas tapo jo asistentu.

Kolkas neaišku, ar E.Riabovas ilgam liks savo pareigose, ar bus ieškoma trenerio iš užsienio. Dabar "Kauno" laukia šeštadienį (rytoj) S.Dariaus ir S.Girėno stadione vyksiantis susitikimas su Vilniaus "Žalgiriu".