„Kauno Žalgiris“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės © zalgiris.lt

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas 25-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynėse rezultatu 1:0 (0:0) išvykoje palaužė Gargždų „Bangos“ ekipą ir nepralaimėtų rungtynių seriją pratęsė iki septynių.

Rungtynėse komandai teko verstis be rungtynių dieną tėčio netekusio Roko Garasto. Vietoje jo komandai vadovavo Nerijus Mačiulis.

Dvikovos pradžioje Gargžduose dominavo gynybinis futbolas, tad abiejų ekipų žaidėjams itin sudėtingai sekėsi kurti pavojingas progas.

39-ąją minutę kauniečiai susikūrė geriausią progą pirmoje dvikovos dalyje. Michaelas Thuique atliko aštrų perdavimo į baudos aikštelę, tačiau Nerijus Valskis vienu lietimu nesugebėjo nukreipti kamuolio į tuščius vartus.

Rungtynėse sužaidus valandą žalgiriečiai grubiai suklydo aikštės viduryje, o tuo šeimininkai vos nepasinaudojo. Tą kartą Kauno ekipą nuo Roberto Vėževičiaus smūgio išgelbėjo Deividas Mikelionis.

Galiausiai „Kauno Žalgiriui“ pavyko pelnyti pirmąjį rungtynių įvartį, kuris, kaip vėliau paaiškėjo, buvo pergalingas.

Aikštėje po keitimo pasirodęs Gratas Sirgėdas surengė reidą, 73-ąją minutę atliko puikų perdavimą Michaelui Thuique, o pastarasis įveikė varžovų vartininką ir pasiuntė kamuolį į vartus – 1:0.

Per likusį laiką Kauno komandai pavyko išsaugoti įgytą pranašumą ir į Kauną parsivežti dar tris taškus.