„Kauno Žalgiris“ išvykoje palaužė „Džiugą“ © „Kauno Žalgiris“ nuotr.

„Optibet A lygoje“ po šią savaitę patirto pralaimėjimo neužtruko atsitiesti dėl medalių kovojantis „Kauno Žalgiris“.

Žalgiriečiai svečiuose 35-ojo turo rungtynėse rezultatu 3:0 (1:0) nugalėjo Telšių „Džiugą“, kuris pirmenybes baigs 9-oje vietoje bei žais pereinamąsias rungtynes su Klaipėdos „Neptūnu“.

Per pirmą dvikovos pusvalandį žalgiriečiai turėjo akivaizdų pranašumą bei vertė ne sykį į žaidimą įsitraukti vartų sargą Vincentą Šarkauską. Tiesa, džiugiečiai pirmąjį įvartį praleido labai apmaudžiu būdu.

Vidurio gynėjas Lukas Ankudinovas baudos aikštelėje neapdairiai sužaidė ranka – teisėjo skirtą baudinį realizavo Gratas Sirgėdas.

Antrojo kėlinio pradžioje „Džiugas“ žaidė aktyviau, tačiau 69-ąją minutę vėl kapituliavo. Šalia baudos aikštelės buvusiam Egidijui Vaitkūnui labai dėkingai atšoko kamuolys ir šis jį galingu smūgiu nukreipė į vartus.

78-ąją minutę „Kauno Žalgiris“ dar labiau įtvirtino savo pranašumą: po E. Vaitkūno perdavimo taikliai mušė Linas Pilibaitis.