„Kauno Žalgiris“ kapituliavo prieš „Riterius“ © JumpStory nuotr.

Aukštus tikslus puoselėjantys Vilniaus „Riteriai“ „Optibet A lygoje“ iškovojo dar vieną pergalę – šį kartą buvo įveiktas „Kauno Žalgiris“.

Apylygėse 9-ojo turo rungtynėse sostinės klubas 1:0 (0:0) nugalėjo vos 9 taškus po pirmojo rato surinkusį Kauno klubą ir įšoko į pirmąjį trejetą.

Pirmame kėlinyje daug pavojingų epizodų nebuvo sukurta. Po žalgiriečių klaidos Gytis Paulauskas buvo pabėgęs į priekį, tačiau puolėjo smūgiuoti į vartus buvo per silpnas ir vartininkas Deividas Mikelionis apsigynė.

Svečiams teko atlikti priverstinį keitimą – vietoje traumą patyrusio Mindaugo Grigaravičiaus aikštėje pasirodė Valdemaras Borovskis.

Po pertraukos „Riteriai“ kiek ilgiau pradėjo kontroliuoti kamuolį ir sužaista geresnė atkarpa leido džiaugtis įvarčiu – 62-ąją minutę po V. Borovskio perdavimo iš dešiniojo krašto prieš varžovą išniręs Dmytro Bilonogas taikliai smūgiavo galva.

Ukrainietis pelnė savo antrą įvartį ir antrose rungtynėse nulėmė pergalę savo komandai.

Sostinės klubas gana užtikrintai atsilaikė, apsigynė nuo „Kauno Žalgirio“ stadartinių situacijų ir iškovojo penktą pergalę.