„Kauno Žalgiris“ pelnė kovingas lygiąsias su Estijos čempionėmis

Viena dramatiškiausių Baltijos lygos dvikovų įvyko NFA stadione. „Kauno Žalgirio“ žaidėjos tris kartus lygino rezultatą rungtynėse su „Pärnu JK“ ir pasiekė lygiąsias 3:3.

Estijos čempionės iš Pernu miesto pelnė pirmą įvartį 20 minutę, tačiau jau po dviejų minučių pasižymėjo kauniečių atakų lyderė Kamilė Vaičiulaitytė. Antrajame kėlinyje estės vėl buvo įsiveržusios į priekį, bet Judita Sabatauskaitė ir K. Vaičiulaitytė sugrąžino lygybę.

Rungtynių pabaigoje kaunietės turėjo žaidybinę iniciatyvą ir sukūrė puikių progų pelnyti ketvirtą įvartį. Visgi, rezultatas nepakito iš kaunietės birželio 23-ąją dieną iškovojo savo pirmąjį tašką Baltijos lygoje.

„Pačių rungtynių metu tai visos galvojom tik vieną – kovoti. Buvom gerai nusiteikusios, palaikėm vieną kitą bet kokioje situacijoje, net ir po įvarčio. Jau žaidimo pradžioje pamatėm, kad sunku, bet įmanoma. Nors ir praleisdamos pirmos įvartį, nenuleidom galvų ir sutelkėm pyktį ir savo energiją į žaidimą.

Rungtynės buvo įtemptos ir kovos netrūko. Tiek estės, tiek mes norėjome įmušti ir būti geresnės. Po rungtynių jautėsi didžiulis nuovargis, bet viską puošė džiaugsmas savo žaidimu. Nors ir tikėjom pergale, lygiosios mums taip pat buvo kaip maža pergalė“, – pažymėjo kauniečių kapitonė Milda Liužinaitė.

Rungtynių statistika

FK „Kauno Žalgiris“ – Pärnu JK 3:3 (1:1)

Kauno NFA stadionas, 50 žiūrovų

Teisėja – Lina Skladaitytė

Įvarčiai: 22 ir 68 min. Kamilė Vaičiulaitytė, 58 min. Judita Sabatauskaitė (FK „Kauno Žalgiris“); 20 min. Ulrika Tülp, 56 min. Kristina Bannikova, 61 min. Elizaveta Rutkovskaja (Pärnu JK)

Įspėta: 54 min. Aljona Sasova (Pärnu JK)