Kauno „Žalgiris“ per lietų pranoko telšiškius © L. Žemgulio nuotr.

34-ojo „Optibet A lygos“ turo susitikimas įvyko Telšiuose, kur esant negailestingoms oro sąlygoms vietos ekipa priėmė svečius iš Laikinosios sostinės. Xabi Auzmendi dublis nulėmė „Kauno Žalgirio“ pergalę prieš Telšių „Džiugą“ – 2:0 (1:0).

Svečiai savuosius šansus turėjo jau pirmomis rungtynių minutėmis, tačiau savo ekipą gelbėjo Tomas Rapalavičius, jau kitame epizode po pakelto kampinio į kamuolį nepataikė Martynas Dapkus, kiek vėliau šalia vartų stačiakampio smūgiavo Xabi Auzmendi.

Kauniečių spaudimas vaisių davė jau 11-ąją minutę – po puikaus Jasono Noslino perdavimo prieš vartus atsidūręs X. Auzmendi savo ekipą išvedė į priekį.

Sužaidus kiek daugiau nei pusė kėlinio Dominykas Kubilinskas atliko laisvą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų, prabėgus dar šiek tiek laiko Nuno Pereiros smūgį iš toli atrėmė Deividas Mikelionis.

Sarpongas antrame kėlinyje smūgiavo iš toli, bet priešininkų vartų sargas sužaidė užtikrintai, jau kitoje atakoje pavojingoje situacijoje atsidūrė Armandas Kučys, tačiau T. Rapalavičius gynyboje atstovėjo pavyzdingai. 66-ąją minutę Danilas Ankudinovas buvo atsidūręs visiškai šalia vartų, tačiau perdavimo sulaukti nesitikėjęs futbolininkas į kamuolį nepataikė bei proga nepasinaudojo.

Tašką mače padėjo dublį jau per pridėtą teisėjo laiką pelnęs X. Auzmendi – S. Moschinas atrėmė varžovo smūgį, o laiku ir vietoje atsidūręs ispanas pasižymėjo dar sykį.

Po 34-ojo „Optibet A lygos“ turo „Džiugas“ su 23 taškais išlieka devintas, tuo tarpu žaliai balti su 49 taškais rikiuojasi 5-oje pozicijoje.