„Kauno Žalgiris“ vos neįveikė čempionų © JumpStory nuotr.

„Optibet A lygos“ šeštadienio kovas papuošė puikus mačas tarp „Kauno Žalgirio“ bei Vilniaus „Žalgirio“ – permainingas susitikimas baigėsi lygiosiomis.

5-ojo turo dvikovoje namuose žaidę kauniečiai likvidavo įvarčio deficitą, tačiau turėto pranašumo neišlaikė ir su čempionais sužaidė 2:2 (0:0)

Per pirmas 45 minutes „Kauno Žalgiris“ atliko priverstinį keitimą, kai mačo negalėjo tęsti Shermaras Martina, taip pat – po Beno Aniso perdavimo Felixas Kekoh smūgiavo pavojingai, bet savo vietoje buvo Edvinas Gertmonas.

„Žalgiris“ pirmame kėlinyje taip pat buvo gana blankus, bet po pertraukos parodė kitą savo veidą. Tolimus ir pavojingus Gusto Jarusevičiaus bei Mario Paveličiaus smūgius Deividas Mikelionis sugebėjo atremti, tiesa, 57-ąją minutę Mantas Kuklys į artimąjį vartų kampą smūgiavo neatremiamai.

Francis Kyeremeh smūgiu galva pranašumą galėjo padvigubinti, tačiau to nepadarė. Gero šanso nerealizavę vilniečiai gana greitai praleido pirmuosius du įvarčius – 61-ąją minutę po F. Kekoh perdavimo Egidijus Vaitkūnas perkėlė kamuolį per E. Gertmoną, o po 8 minučių puikią ataką įvarčiu įprasmino po keitimo aikštėje pasirodęs Mohamedas Bahlouli.

Daug aktyvumo įnešė „Kauno Žalgirio“ gretose debiutavęs saugas iš Dramblio Kaulo Kranto Moussa Sangare, savo ruožtu, svečių ekipoje pirmojo šanso sulaukė brazilas Renanas Oliveira.

82-ąją minutę „Žalgiris“ sugebėjo atstatyti pusiausvyrą: po Donato Kazlausko perdavimo Oliveris Buffas galva nukreipė kamuolį į skersinį, tačiau antruoju bandymu tą padarė sėkmingiau.

Paskutinėmis minutėmis vyko labai atviras futbolas. Ryano Trotmano ir M. Sangare spirtus kamuolius sugavo E. Gertmonas, kitoje aikštės pusėje – D. Mikelionis įspūdingai apsigynė nuo Nicolaso Gorobsovo baudos smūgio.

Po šių lygiųjų „Žalgiris“ savo sąskaitoje turi 11 taškų ir žengia antras, turnyro lentelės viduryje įsitaisęs „Kauno Žalgiris“ yra iškovojęs 5 taškus.