„Kauno Žalgiris“ žengė į LFF taurės aštuntfinalį © JumpStory nuotr.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai pergalingai pradėjo savo pasirodymą šių metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurėje. Nuo antrojo taurės etapo startavę Roko Garasto auklėtiniai išvykoje rezultatu 4:1 (3:0) įveikė Klaipėdos futbolo mokyklos komandą ir pateko tarp 16 geriausių komandų.

Nuo pat susitikimo pradžios iniciatyvą perėmė kauniečiai kontroliavo kamuolį ir kūrė progas, o pirmųjų įvarčių Klaipėdoje susirinkusiems aistruoliams ilgai laukti nereikėjo.

Jau 8-ąją susitikimo minutę Linas Pilibaitis atsidūrė laiku ir vietoje bei galva pasiuntė kamuolį į vartus po pakelto kampinio – 1:0.

Jau visai netrukus žalgiriečiai savo pranašumą sugebėjo padvigubinti. 12-ąją susitikimo minutę Michaelas Thuique atliko gerą perdavimą iš krašto, o ties vienuolikos metrų riba atšokusį kamuolį sustabdęs Felixas Kekoh pasiuntė jį į vartus – 2:0.

Įpusėjus kėliniui krito ir trečiasis įvartis. Dominavę „Kauno Žalgirio“ futbolininkai uždirbo baudos smūgį, Benas Anisas pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, o ten kamuolį radęs Moussa Sangare pelnė įvartį – 3:0.

Pirmoje susitikimo pusėje aikštės šeimininkai retai pereidavo į svečių pusę ir jokios grėsmės Arijaus Bražinsko vartams nekėlė, o kauniečiai savo ruožtu turėjo dar ne vieną gerą šansą pasižymėti.

Tiesa, antroje susitikimo pusėje vaizdas šiek tiek pasikeitė ir klaipėdiečiai jau žaidė aktyviau, o 55-ąją minutę pelnė ir įvartį – „Kauno Žalgirio“ vartuose kamuolys atsidūrė po puikaus varžovų baudos smūgio.

Vėliau R.Garasto auklėtiniai turėjo ne vieną šansą pasižymėti, tačiau jais pasigirti galėjo ir Klaipėdos FM ekipa. Vieną kartą svečius gelbėjo vartų konstrukcija, dar kartą varžovai smūgiavo visai šalia vartų išėję prieš vieną A.Bražinską.

Vis tik, paskutinis žodis rungtynėse priklausė Kauno ekipai. Dabar jau M.Thuique sulaukė perdavimo iš krašto ir nepaliko jokių šansų varžovų vartų sargui – 4:1.

LFF taurės aštuntfinalio etapo burtai bus traukiami jau gegužės 11 dieną.