Kėdainiečiai neatsilaikė prieš „Riterių“ dublerius © fkriteriai.lt nuotr.

Antrojo Pirmos šalies lygos turo rungtynėse Trakuose žaidę „Riteriai B“ rezultatu 3:2 nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ ekipą bei įsirašė pirmąją pergalę 2020 metų sezone. Po įvartį nugalėtojams pelnė Cyrille Tchayi Tchamba, Ernestas Stočkūnas ir Mindaugas Grigaravičius.

Nuo pat rungtynių pradžios „Riteriai“ valdė situaciją aikštės viduryje, o ir pirmosios progos ilgai laukti nereikėjo. Iš gynybos pasijungęs Valdas Paulauskas nesugebėjo vienas prieš vieną įveikti varžovų vartininko. Neblogą tolimą smūgį atliko Osvaldas Čipkus, virš skersinio baudos smūgį atliko Dominykas Kodz.

Sužaidus pusvalandį, aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį. Po „Nevėžio“ klaidos darsyk į ataką pasijungęs V. Paulauskas nusivarė kamuolį į baudos aikštelę, joje idealiu perdavimu išvedė C. Tchambą, o pastarasis iš kelių metrų lengvai realizavo sukurtą progą.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė, o ir įvykių per 15 minučių buvo pačių įvairiausių. Iš pradžių, su didžiule energija kėlinį pradėję kėdainiškiai rezultatą išlygino, dar po dviejų minučių – „Riterių“ turėtą persvarą atstatė E. Stočkūnas, o dar per penkias minutes Egidijus Dusevičius užsidirbo dvi geltonas korteles ir paliko komandą mažumoje.

Teisybės dėlei verta paminėti, kad abi kortelės buvo gautos žaidybinėse situacijose – pirmuoju kartu jis gelbėjo klaidą padariusį komandos draugą, antruoju – bandęs mušti per save pataikė ne į kamuolį, o į varžovą.

Likę dešimtyse jaunieji „Riteriai“ ne tik kad nepablogino savo padėties, bet sugebėjo tinkama linkme pakreipti susisklosčiusią situaciją. „Nevėžio“ atstovai siaubingai klydo, tik aikštės šeimininkai niekaip nerasdavo kelio, kaip tomis klaidomis pasinaudoti. Galiausiai, po E. Stočkūno idealaus perdavimo įvartį pelnė vienas prieš vartininką pabėgęs M. Grigaravičius.

„Laimėjome pelnytai. Pirmajame kėlinyje turėjome visišką kamuolio kontrolę, įmušėme įvartį ir tuo pačiu privertėme daugiau į priekį eiti varžovus. Atsivėrė erdvės ir tuo pasinaudojome. Kai likome mažumoje, teko pakentėti, bet svarbiausia, kad sugebėjome išlaikyti pergalingą rezultatą. Tikėkimės, ne paskutinį kartą“, – po dvikovos kalbėjo įvarčio ir rezultatyvaus perdavimo autorius E. Stočkūnas.

„Nevėžis“ savo antrąjį įvartį įmušė jau per pridėtą laiką. Po jo kilo šiokia tokia panika, bet likusios dvi minutės prabėgo ir „Riterių B“ sąskaitoje – trys taškai.