Londono „Arsenal“ klubas greitu metu turė antrąjį vartininką.
Tai yra Londono „Chelsea“ ekipai priklausantis Kepa.
Kaip praneša žurnalistas Fabrizio Romano, ispanas sutiko persikelti į „kanonierių“ ekipą.
„Arsenal“ komandai liko sumokėti 5 milijonus svarų sterlingų siekiančią išpirkos sumą.
Tuomet jau bus oficialiai pasirašyta sutartis.
Praėjusius du sezonus Kepa buvo skolinamas Madrido „Real“ ir „Bournemouth“ komandoms.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą