Keturios PČ dalyvės laimėjo draugiškas rungtynes © Eurofootball.lt
Pasaulio stadionuose tęsiasi pasiruošimas planetos pirmenybėms. Ketvirtadienį ir penktadienį sužaistos dar aštuonerios draugiškos rungtynės, kuriose keturios Pasaulio čempionate dalyvausiančios rinktinės iškovojo pergales.

Po ilgos pertraukos į finalinį turnyrą patekusi Australija namuose Melburno kriketo stadione stebint rekordiniam 95 tūkstančių žiūrovų skaičiui susitiko su Europos čempione Graikija ir nugalėjo minimalia persvara. Vienintelį įvartį 16 minutę rungtynėse įmušė Josipas Skoko. Prasčiau sekėsi Švedijai, kuri Gothenburge be keletos pagrindinių žaidėjų nesugebėjo įmušti Suomijai ir mačą baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Nesėkmę patyrę Anglijos antroji komanda, kuriai teko pripažinti Baltarusijos pranašumą. Anglai pirmavo po Jermaino Jenaso įvarčio 35 minutę, tačiau po pertraukos traumą patyrus vartininkui Robertui Greenui rezultatą išlygino Vitalijus Kutuzovas, ir nors vėliau Sergejus Omelyančukas buvo pašalintas iš aikštės, dešimtyje žaidę baltarusiai iškovojo pergalę po 80 minutę įmušto Sergejaus Kornilenko įvarčio.

Dar viena Pasaulio čempionatui apšilinėjanti komanda Pietų Korėja Seule po Seol Ki-Hyeono ir Cho Jae-Jino įvarčių rezultatu 2-0 po įveikė Bosniją ir Hercogoviną, Čekija pasižymėjus Milanui Barošui ir Marekui Jankulovskiui įveikė Saudo Arabiją, o Nihatui Kahveci įmušus prieš Ganą pirmavusi Turkija nesugebėjo išlaikyti persvaros ir antrajame kėlinyje Matthew Amoah išlyginus rezultatą turėjo tenkintis lygiosiomis.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį vyko dar du mačai - viename jų ne pačios stipriausios sudėties JAV rezultatu 2-0 įveikė Venesuelą ir atsitiesė po antradienį patirtos nesėkmės prieš Maroką. Įvarčius amerikiečių komandai pelnė Brianas Chingas ir Clintonas Dempsey. Kitame susitikime į pirmenybes nepatekusi Rumunija tokiu pačiu rezultatu laimėjo prieš Šiaurės Airiją.

Šeštadienį įvyks dar 11 draugiškų susitikimų, kuriose žais tiek pat čempionato dalyvių. Tarpusavio dvikovose susikaus Šveicarija ir Dramblio Kaulo Krantas bei Prancūzija ir Meksika, Vokietija ir Portugalija žais prieš mažyčių šalių komandas, o Trinidadas ir Tobagas, Paragvajus, Serbija ir Juodkalnija, Olandija bei Ispanija pasirinko į pirmenybes nepatekusius rimtesnius varžovus.