Keturiose grupėse baigėsi pirmojo etapo varžybos © Eurofootball.lt
UEFA Čempionų lygos turnyre aštuoneriomis antradienio rungtynėmis keturiose grupėse baigėsi grupių etapo varžybos. Didesnių netikėtumų turnyrinės lentelės atžvilgiu nepateikta ir pranašumą prieš paskutinį turą turėjusios komandos išsaugojo savo pozicijas ir iškovojo kelialapius į aštuntfinalį.

A grupės nugalėtoju tapo "Arsenal" klubas, namuose nepalikęs jokių vilčių jau anksčiau eliminuotam "Rosenborg" ir įmušęs jam net penkis įvarčius. Progos išsaugoti pirmąją poziciją neišnaudojo "PSV", išvykoje nusileidęs trečioje vietoje likusiam "Panathinaikos", kuris gavo vietą UEFA taurės varžybose.

Netikėtumą F grupėje pateikė "Shakhtar", namuose įveikęs ne stipriausios sudėties buvusią "Barcelona" ekipą ir iškovojęs galimybę žaisti UEFA taurės turnyre. Paskutinis liko "Celtic", nesugebėjęs palaužti grupės laimėtojo "Milan" klubo.

Itin atkakliai vyko kova dėl antrosios vietos G grupėje, kur nervingose rungtynėse "Werder" įveikė namuose rungtyniavusią "Valencia" vienuolikę. Lengvą pergalę, užtikrinusią pirmąją vietą grupėje, iškovojo "Inter", sutriuškinęs nė vieno taško per 6 rungtynes neuždirbusį "Anderlecht".

Permainingai klostėsi susitikimai H grupėje, kurioje dėl antrosios vietos ašuntfinalyje grūmėsi trys klubai. Nors "CSKA" Sergejaus Semako "het-triko" dėka Paryžiuje ir įveikė vietos "PSG", jiems kelią į kitą etapą užkirto pergalingas "Porto" žaidėjo Benio Makarčio įvartis mače prieš "Chelsea". Beje "CSKA" gynėjas Deividas Šemberas pasirodymą lygoje baigė antrojo kėlinio pradžioje užsidirbdamas raudoną kortelę, o toliau rungtyniaus UEFA taurėje.

Taigi prie devynių jau anksčiau vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrinusių klubų prisijungė dar trys - "Arsenal", "Werder" ir "Porto". Rytojaus A-D grupių mačuose paaiškės likusios keturios aštuntfinalio dalyvės.

Turnyrinės lentelės

Antradienio susitikimų rezultatai:

E grupė

"%c00133" 4 - 1 "%c00128"
30' [1 - 0] Dimitrios Papadopoulos
37' [1 - 1] DaMarcus Beasley
45' [2 - 1] Markus Munch (11m.)
57' [3 - 1] Markus Munch
81' [4 - 1] Lucian Sanmartean

"%c00041" 5 - 1 "%c00217"
3' [1 - 0] Jose Antonio Reyes
24' [2 - 0] Thierry Henry
29' [3 - 0] Francesc Fabregas
39' [3 - 1] Erik Hoftun
41' [4 - 1] Robert Pires (11m.)
84' [5 - 1] Robin van Persie

F grupė

"%c00145" 2 - 0 "%c00006"
14' [1 - 0] Julius Aghahowa
22' [2 - 0] Julius Aghahowa

"%c00119" 0 - 0 "%c00062"

G grupė

"%c00004" 0 - 2 "%c00016"
83' [0 - 1] Nelson Haedo Valdez
90+3' [0 - 2] Nelson Haedo Valdez

90' Miguel Angulo ("Valencia") pašalintas iš aikštės

"%c00037" 3 - 0 "%c00126"
33' [1 - 0] Julio Ricardo Cruz
60' [2 - 0] Obafemi Martins
63' [3 - 0] Obafemi Martins

H grupė

"%c00023" 1 - 3 "%c00072"
28' [0 - 1] Sergey Semak
37' [1 - 1] Fabrice Pancrate
64' [1 - 2] Sergey Semak
70' [1 - 3] Sergey Semak

54' Deividas Šemberas ("CSKA") pašalintas iš aikštės

"%c00109" 2 - 1 "%c00042"
34' [0 - 1] Damien Duff
61' [1 - 1] Diego
86' [2 - 1] Benny McCarthy