Ketvirtadienio Anglijos spaudos apžvalga © Eurofootball.lt
Ketvirtadienio Anglijos spauda rašo apie Lionelio Scaloni perėjimą į "Racing Santander", Danny Millso galimą išnuomavimą į "Hull", Roy`aus Keane`o atsisakymą išleisti savo puolėją Jonathaną Steadą, Sveno Gorano Erikssono norą sugrįžti į trenerio darbą, Rafos Benitezo neatsisakymą paspausti ranką Jose Mourinho, "Chelsea" trenerio ginamą Franką Lampardą, naująjį "Middlesberough" kapitoną, ambicingus "Tottenham" planus ir klubo gretas norintį palikti "Sheffield Utd" trenerio asistentą.

Buvęs "West Ham" gynėjas Lionelis Scaloni persikėlė į Ispanijos "Racing Santander". ("The Sun")

"Man City" gynėjas Danny Millsas gali būti paskolintas "Hull" ekipai dviems mėnesiams, nes nebepatenka į pagrindinę komandos sudėtį. ("The Times")

"Aberdeen" neatsisakė noro nusipirkti "Hibernian" puolėją Deane` Shielsą, nepaisant to, kad praėjusiame žaidėjų turguje jų pateiktas pasiūlymas buvo atmestas. ("Daily Record")

"Coventry" pasirašė ketverių metų sutartį su ispanų vartininku Rafaeliu Gonzalezu Roblesu. ("Daily Star")

Manoma, kad "Sunderland" treneris Roy`us Keane`as atmetė Jonathano Steado prašymą jį išnuomoti. ("The Independent")

Škotijos nacionalines rinktinės žaidėjas Garry O‘Connoras patvirtino, kad "Celtic" buvo tarp keleto klubų, kurie norėjo įsigyti jį iš Maskvos "Lokomotiv" žaidėjų turgaus metu. ("Daily Record")

Buvęs Anglijos rinktinės vyr. treneris Svenas Goranas Erikssonas nori sugrįžti į trenerio darbą ir teigia, kad apsvarstys kiekvieno klubo pasiūlymą. ("The Sun")

Tottenham svarsto ambicingą galimybę įsigyti "Wembley" stadioną ir paskolinti jį Futbolo Asociacijai – tuo atveju, jeigu kivirčas tarp statytojo Multiplex ir FA pastarąją nustums į finansinę krizę. ("The Guardian")

Saugas Michaelis Ballackas sako, kad "Chelsea" nerūpės, jeigu komanda laimės Čempionų Lygą žaisdama "negražų futbolą". ("The Sun")

"Liverpool" strategas Rafaelis Benitezas perspėjo Steveną Gerrardą ir Craigą Bellamy, kad šie priprastų prie vietos ant atsarginių žaidėjų suolelio, nes treneris ruošiasi ir toliau keitalioti pagrindinę komandos sudėtį. ("Daily Star")

Tuo tarpu R.Benitezas taip pat pareiškė, kad mielai paspaustų ranką "Chelsea" treneriui Jose Mourinho po sekmadienio rungtynių "Stamford Bridge" stadione. "Mėlynųjų" treneris nespaudė rankos Benitezui po pralaimėto praėjusių metų FA Taurės pusfinalio. (Įvairūs)

Williamas Gallas buvo perspėtas, jog dėl "Arsenal" ekipoje krašte žaidžiančio Gaelio Clichy traumos jis dar du mėnesius gali nerungtyniauti vidurio gynėju. ("The Sun")

Micah Richardsas sekmadienį gali nedalyvauti "Man City" rungtynėse prieš "Blackburn" dėl savo veiksmų mače su "Reading", kai žaidėjas pakeistas metė savo marškinėlius į žemę. ("Daily Star")

"Chelsea" strategas Jose Mourinho tikina, kad Frankas Lampardas toliau gali mušti 11 metrų baudinius. ("The Sun")

"Crystal Palace" saugui Tomui Soaresui gali tekti ilgą laiką ilsėtis dėl patirtos kulkšnies traumos. (Įvairūs)

Gynėjas Jonathanas Woodgate`as, kuris yra paskolintas "Middlesbrough", gali būti paskirtas kapitonu, nes tikrajam ekipos kapitonui Goerge`ui Boatengui reikalingas poilsis dėl patirtos kelio traumos. ("The Sun")

"Sheffield Utd" trenerio asistentas Stuartas McCallas šio sezono pabaigoje nori palikti "Bramall Lane" ir ruošiasi siekti vyr. trenerio posto. ("The Times")

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė