Katalonijos žiniasklaida šiandien rašo apie Ispanijos rinktinės nesėkmę ir gresiančias permainas, apie T. Graveseno įsiūtį, apie pasibaigusią F. Capello kantrybę bei "Barcelona" susitarimą su UNICEF.

Kastilijos spauda rašo apie Ispanijos gėdingą pralaimėjimą Šiaurės Airijai, "Atletico" žaidėjų traumas, Albeldos sveikatos būklę, J. A. Reyeso pirmąją treniruotę, Michelio planus, Ivano Rosado kontraktą, Roberto Carloso ir Fabio Capello pažadus.

Sport

Ispanijos rinktinės treneris Luisas Aragonesas gali pasitraukti iš komandos vyriausiojo stratego posto. Kritika trenerio atvilgiu ypač paaištrėjo po Ispanijos rinktinės pralaimėjimo Šiaurės Airijai 2-3.

"Lilianas Thuramas atkeršijo Gianlucai Zambrottai už Pasaulio čempionato finalą", "Gudjohnseno žaidimas neužkirto kelio Danijos triumfui, islandai parklupdyti", "Deco meistriškumas ir Nuno Gomeso įvartis neišgelbėjo nuo lygiųjų su Suomija" - "Sport" straipsnių antraštės apie Euro 2008 atrankos mačus, kuriuose dalyvavo "Barcelona" futbolininkai.

Ronaldinho darsyk paneigė gandus Italijos spaudoje dėl galimo jo perėjimo į "Milan": "aš galvoju tik apie "Barcelona" - sakė brazilas.

Fabio Capello sūnus norėtų, kad Leo Messi taptų jo vadovaujamos drabužių kompanijos reklaminiu veidu.

Tomas Gravesenas pratrūko. Į Škotiją patraukęs danas tiesiai šviesiai pareiškė: "Madrido "Real" žaidėjai yra ekskrementai, o treneris F. Capello - egoistas ir pasipūtėlis".

Joanas Laporta šiandien pasirašys istoriniu vadinamą bendradarbiavimo susitarimą su UNICEF.

Fabio Capello kantrybė Ronaldo atžvilgiu eina į pabaigą. Treneris sako, kad brazilas turėtų nuoširdžiau dirbti per treniruotes, jei jis vis dar laiko save "Real" žaidėju.

El Mundo Deportivo

Xavi pelnė 1000-ąjį įvartį Ispanijos rinktinės istorijoje, tačiau šią sukaktį apkartino komandos nesėkmė Šiaurės Airijoje.

Naujasis "Betis" pirkinys Davidas Odonkoras neigia, kad patraukė į Ispaniją suviliotas didesnio atlyginimo.

Javiero Saviolos ryžtas neblėsta. Argentinietis darsyk patvirtino, kad ir toliau kovos dėl vietos pagrindinėje sudėtyje.

Marca

Šiandien dienraštyje surengtos dvi apklausos:

Pirmoje klausiama ar Luisas Aragonesas turi atsistatydinti, tai iš 151609 respondentų net 78.14 procentų atsakė "Taip" ir tik 21.76 procentų atsakė "Ne".

Antroje apklausoje klausiama kas kaltas dėl Ispanijos futbolo krizės ir pateikti 3 variantai: Luisas Aragonesas, Ispanijos futbolo federacijos prezidentas Angelis Maria Villaras ir rinktinės žaidėjai. Iš viso balsavo jau 22655 respondentai ir 23.34 procentų balsavo už L. Aragonesą, 40.03 procentų už A. M. Villarą ir 36.72 procentų už žaidėjus.

Angelis Maria Villaras dar kartą pareiškė pasitikintis Luisu Aragonesu ir, pasak jo, treneris pats spręs apie savo ateities planus.

"Valencia" saugas Davidas Albelda šį penktadienį bus operuojamas dėl veido traumos ir negalės rungtyniauti apie 2 savaites. Traumą gavo jis rungtynėse su Šiaurės Airija.

Šiandien Jose Antonio Reyesas dalyvavo pirmoje "Real" treniruotėje ir pareiškė, kad jis jaučiasi išprotėjęs iš laimės, kad apsivilko "Real" marškinėlius.

Fabio Capello šiandien pareiškė, kad "Real" šį sezoną taps konkurencingu ir kovos dėl visų titulų.

"Castilla" treneris Michelis pareiškė, kad jie pasirinko naują strategiją, pagal kurią komandoje nebus vyresnių žaidėjų negu 23 metai ir komandos pagrindinis tikslas bus auginti žaidėjus pagrindinei komandos sudėčiai, o ne kitiems Primeros klubams. Primenu, kad vasarą "Castilla" paliko visi komandos lyderiai, o ją papildė žaidėjai iš "Real" jaunimo komandų ir komandos vidutinis amžius vos 20 metų.

Argentinos futbolo legenda Diego Maradona pareiškė, kad jam labai patinka jaunasis "Atletico" puolėjas Sergio Aguero ir pareiškė, kad jis turi viską, kad taptų superžvaigžde.

Sergio Aguero, Pablo, Fernando Torresas ir Maxi Rodriguezas dėl įvairių traumų gali praleisti šeštadienio rungtynės prieš "Valencia"

Šiandien "Villarreal" treniruotę anksčiau paliko gynėjas Pascalis Cyganas dėl raumenų skausmo. Jis gali praleisti šio savaitgalio varžybas su "Recreativo" klubu.

"Levante" žaidėjas Alexisas įspėjo Madrido "Real", kad jie turi puikius puolėjus ir nesiruošia tik gintis, bet ir puls.

32 metų "Osasuna" puolėjas Ivanas Rosado nutraukė kontraktą su klubu, kuris galiojo dar metus.

As

Šiandien Predragas Mijatovičius pažadėjo, kad anksčiau ar vėliau Kaka taps "Real" žaidėju.

Roberto Carlosas pažadėjo, kad šį sezoną jis sunkiai dirbs, kad sugrąžintų "Real" gerbėjų meilę. Paklaustas apie Ronaldo pažadą įmušti 30 įvarčiu jis pareiškė, kad susilažino su juo ir netiki, kad Ronaldo įmuš tiek daug įvarčių.

5 milijonai žiūrovų stebėjo Ispanijos futbolo rinktinės gėdą per savo televizorius.

Thomas Gravesenas pareiškė, kad Fabio Capello net nežinojo jo vardo ir italą pavadino arogantišku ir egoistu.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos