Ketvirtoji "Liverpool" pergalė pažymėta grubia Alissono klaida

Šeštadienį po pietų Anglijos "Premier" lygoje startavo 4-asis pirmenybių turas.

"Leicester City" namuose priėmė "Liverpool" futbolininkus. Jurgeno Kloppo auklėtiniai toliau nestabdo savo arklių - iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui ir išlieka pirmoje pozicijoje.

Rungtynės "raudoniesiems" prasidėjo greitu įvarčiu - 10-ąją minutę "lapių" stadionas buvo nuliūdintas Sadio Mane įvarčiu. Andrew Robertsonas puikiai sužaidę savo krašte, atliko aštrų perdavimą į baudos aikštelę, o ten nuo varžovų atitrūkęs senegalietis smūgiavo tiksliai.

Pirmajame kėlinyje "Liverpool" nedominavo su kamuoliu, tačiau ir neleido kurti pavojingų progų šeimininkams.

45-ąją minutę "Liverpool" priartino save prie pergalės - po kampinio galva tiksliai į varžovų vartus smūgiavo Roberto Firmino. Brazilui tai buvo tik pirmasis įvartis šiame sezone.

Antrajame kėlinyje "lapės" žaidė agresyviau ir aštriau, o 63-ąją minutę galiausiai ir pirmą kartą šiame "Premier" lygos sezone nuginklavo "Liverpool" vartus.

Brazilas nusprendė savo baudos aikštelėje parodyti sugebėjimus su kamuoliu, tačiau jie šį kartą nebuvo kokybiški - Kelechi Iheanacho išmušo kamuolį iš vartininko kojų ir atliko perdavimą į vartininko aikštelę įkirtusiam Rachidui Ghezzalui, kuriam tik beliko kamuolį tiksliai nukreipti į varžovų vartus.

Per likusį laiką "Leicester" bandė pasiekti ir antrąjį įvartį, tačiau "Liverpool" tokių klaidų nebedarė ir išplėšė sunkią pergalę rezultatu 2:1.

"Leicester" 1 - 2 "Liverpool"
10' [0 - 1] S. Mane
45' [0 - 2] R. Firmino
63' [1 - 2] R. Ghezzal

Startinės sudėtys:

"Leicester": Schmeichel, Pereira, Morgan, Maguire, Chilwell, Ghezzal, Ndidi, Mendy, Albrighton, Maddison, Gray.

"Liverpool": Alisson, Alexander-Arnold, Van Dijk, Gomez, Robertson, Henderson, Wijnaldum, Milner, Salah, Firmino, Mane.